*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου  (Αναγνώστηκε 1954820 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος rozy4

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3907
  • Η ζωή είναι ωραία φιλαράκο
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3150 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 03:36:18 μμ »
πολυ πιθανο οι περισσοτεροι νομοι ψηφιζονται σε περιοδους που ο ελληνας εχει στραμμενη την προσοχη του αλλου... :-\
δες εξοπλιστικα,συνταξιοδοτικο κλπ

βρε arist2 το καταλαβαμε αλλα με οποιο τροπο και να απεκτησαν την προϋπηρεσια δεν ειναι δικαιο να μεινουν ουτε αυτοι απ εξω...μη βγαζεις κακια...και εμεις αν ειχαμε τροπο ισως το καναμε... ω γεγονε γεγονε...απο δω και περα τι γινετε...

Θα πήρε το αυτί σου ότι αφαιρούνται ολυμπιακά μετάλλια, μέρες μετά την τέλεση των αγώνων, ε;

Με τη διαφορά ότι δεν νομοθετούν εκ των υστέρων αλλά εφαρμόζουν την ισχύουσα, κατά την περίοδο παραβίασής της, νομοθεσία. Προσέξτε μη νομιμοποιήσουμε και την αναδρομική ισχύ των νόμων γιατί τότε όλοι θα ψαχνόμαστε. Αυτό εν μέρει σήμερα προσπαθούμε να ανατρέψουμε.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:42:10 »

Αποσυνδεδεμένος mokrina

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 679
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3151 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 03:41:03 μμ »
ΜΗ ΤΡΩΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ.
Η ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2011-12.
Η ΧΡΟΝΙΑ 2010-11 ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΔΙΟΡΙΣΜΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ.

ΕΠΑΝΑΛΑΒΑΝΩ: Η ΧΡΟΝΙΑ 2010-11 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΗ.

ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ  ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΗΛΙΘΙΟΥΣ

Αποσυνδεδεμένος rozy4

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3907
  • Η ζωή είναι ωραία φιλαράκο
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3152 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 03:43:44 μμ »
Το ΔΣ της ΕΛΜΕ Αργολίδας, στη χθεσινή του συνεδρίαση, αποφάσισε την κήρυξη 3ωρης πρωινής (8-11πμ) στάσης εργασίας για τη διευκόλυνση των συναδέλφων να συμμετάσχουν στην 3ωρη στάση (11-2) της ΟΛΜΕ και να παραβρεθούν στη συγκέντρωση έξω από το υπουργείο Παιδείας.
Οι μόνιμοι συνάδελφοι μας στηρίζουν.

Αποσυνδεδεμένος k_elina54

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3153 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 03:51:03 μμ »
ΚΑΠΕΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ07 (γερμανικής) επιτυχίες στον ΑΣΕΠ 2006 και 2008

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:42:10 »

Αποσυνδεδεμένος filologos100

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 472
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3154 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 04:27:51 μμ »
διάβασα μόλις  το προσχέδιο του υπουργείου και έχω εξοργιστεί.Προσχέδιο λέγεται κάτι όταν περιλαμβάνει ξεκάθαρες και ακριβείς θέσεις που λύνουν όλες τις απορίες που έχουν δημιουργηθεί στους εμπλεκόμενους, μετά τις προηγούμενες διαρροές  της
 υπουργού. Προσφέρεις μία μορφή νομοσχεδίου που έχει την επίσιμη φόρμα που απαιτείται για να περάσει  στην βουλή, δηλαδή πχ άρθρο 1 λέει αυτό, άρθρο δύο το άλλο.... Ο Στυλιανίδης στο νομοσχέδιο της ειδικής αγωγής είχε ακολουθήσει πολύ σωστά τον  τρόπο που σας αναλύω για να ξέρει ο καθένας τι ακριβώς του προτείνει η  κυβέρνηση, ώστε να είναι σε θέση  πει την γνώμη του.
Το προσχέδιο αυτό είναι μία πιστή αντιγραφή των γενικόλογων δηλώσεων της διαμαντοπούλου στα κανάλια και των διαρροών τις στις εφημερίδες και μάλιστα όταν τις ζητούσαν περαιτέρω εξήγηση των θέσεων της παρέπεμπε στην δημόσια διαβούλευση. Έλεγε μάλιστα ότι δεν της επιτρέπεται να πει κάτι παραπάνω γιατί τότε θα υπονομεύσει την δημόσια διαβούλευση.Πως μου ζητάει να πω την γνώμη μου όταν σε μία σειρά από βασικά ζητήματα το υπουργείο δεν διευκρινίζει ξεκάθαρα τα σχέδια του  και περιλαμβάνει στο προσχέδιο αόριστες διατυπώσεις που συγχέουν περισσότερο  τις προθέσεις του αντί να τις φωτίζουν; Δεν μου φτάνει πχ να μου λέει ότι θα μετρήσει και η προυπηρεσία στον επιτυχόντα του ασεπ. Πόσο θα μετρήσει ,εκεί είναι το ζητούμενο, γιατί και σήμερα μετράει αλλά μετράει ελάχιστα. Θα μετρήσει όσο σήμερα ή θα αυξηθεί σε ένα μόριο για κάθε μήνα. Όσο δεν αποσαφηνίζει και δεν ξεδιαλύνει τα σκοτεινά σημεία δεν μπορεί να έχει την απαίτηση για την διατύπωση υπεύθυνης θέσης από τους εκπαιδευτικούς. Πραγματικά μας περνάει για ηλίθιους όταν ζητάει να πάρουμε θέση σε κάτι τόσο ασαφές και γενικόλογο πλαίσιο προτάσεων. Δεν ξέρω για ποιο λόγο διάλεξαν αυτή την αοριστία αλλά μπορώ ίσως να υποθέσω ότι φοβήθηκαν μεγαλύτερες αντιδράσεις αν αποκαλύπταν τις πραγματικές τους θέσεις. Ας κάτσει σου λέει η σκόνη και βλέποντας και κάνοντας στη συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος PHYSCIENCE

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3155 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 04:39:02 μμ »
Προσοχή εκ πρώτης ανάγνωσης....
Δεν μιλάει για πόση διάρκεια θα έχει η περίοδο ......
Δεν λέει ξεκάθαρα αν θα δίνεις συνέχεια Ασεπ...
Μιλάει για μείωση διορισμών ξεκάθαρα....αν πούμε ότι κάτι είναι ξεκάθαρο...
Και κάτι που πολύ λίγοι θα το προσέξουν και θα δυσκολευτούμε να πάρουμε ενιαία θέση....
Υφιστάμενου Πίνακα Διορισμών

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3156 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 04:44:17 μμ »
Θα πρόσθετα να απαιτήσουμε από το νέο διαγωνισμό ΑΣΕΠ να μην προσμετράται η προϋπηρεσία με πρόσθετα μόρια, αλλά να μετράνε μόνο ο βαθμός της εξέτασης + βαθμό πτυχίου + μεταπτυχιακά. Για την προϋπηρεσία υπάρχουν ήδη άλλοι πίνακες (40%, 24μηνο).
Άποψή μου, δεν ξέρω αν συμφωνείτε.

Προφανώς εσύ δεν έφυγες από το ζεστό σου σπιτάκι για να μετακομίσεις σε κανένα δυσπρόσιτο, γι' αυτό δε θες να μετρά η προϋπηρεσία!ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΔΕ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Ακόμα δεν το κατάλαβες;;;;

Προφανώς εσύ δεν ξέρεις τι έχω κάνει και προφανώς δεν σε αφορά!
Ακόμα δεν κατάλαβες ότι οι πίνακες 24μηνο+ΑΣΕΠ και 40% (με πιθανή προϋπόθεση ΑΣΕΠ; ) το πιο πιθανό είναι ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ;;;
Από τη στιγμή που και στο νέο σύστημα θα υπάρχουν πίνακες πέρα του "καθαρού" ΑΣΕΠ, είναι το πιο δίκαιο στον ΑΣΕΠ να μην προσμετράται τυχόν προϋπηρεσία, αλλά στους άλλους πίνακες. Υπό αυτές τις προϋποθέσεις λοιπόν το πρότεινα και μάλιστα θα το γράψω και στη διαβούλευση (αν και αμφιβάλλω ότι θα τα λάβουν γενικά υπόψη..). Τώρα κατάλαβες ή θα συνεχίζεις τις υστερικές ειρωνίες;
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος rozy4

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3907
  • Η ζωή είναι ωραία φιλαράκο
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3157 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 04:48:46 μμ »
Δεν λέει ξεκάθαρα αν θα δίνεις συνέχεια Ασεπ...
Το δήλωσε στο ΔΣ της ΔΟΕ. Μίλησε για ΑΣΕΠ κάθε χρόνο!
Αν δε, προσμετρήσουμε σε αυτό που γράφεται ότι η προϋπηρεσία σου θα προσμετράται αν είσαι επιτυχών στου ΑΣΕΠ και ότι μετά από κάθε ΑΣΕΠ θα καταρτίζεται πίνακας διοριστέων, αναπληρωτών και ωρομισθίων, αντιλαμβάνεσαι ότι αν δεν είσαι επιτυχών του τελευταίου διαγωνισμού δεν θα συμπεριλαμβάνεσαι στον πίνακα...

Αποσυνδεδεμένος PHYSCIENCE

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3158 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 04:53:47 μμ »
ΑΣΕΠ κάθε χρόνο ναι αλλά δεν λέει αν κρατάς τον προηγούμενο δημιουργώντας πίνακες προυπηρεσίας με ΑΣΕΠ.
Landau : Η διαβούλευση βγήκε και δεν είναι καθόλου προφανεις

(μην το πω κάπως αλλιώς ) οι πίνακες που λες.

Αποσυνδεδεμένος artemisia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3159 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 04:54:36 μμ »
διάβασα μόλις  το προσχέδιο του υπουργείου και έχω εξοργιστεί.Προσχέδιο λέγεται κάτι όταν περιλαμβάνει ξεκάθαρες και ακριβείς θέσεις που λύνουν όλες τις απορίες που έχουν δημιουργηθεί στους εμπλεκόμενους, μετά τις προηγούμενες διαρροές  της
 υπουργού. Προσφέρεις μία μορφή νομοσχεδίου που έχει την επίσιμη φόρμα που απαιτείται για να περάσει  στην βουλή, δηλαδή πχ άρθρο 1 λέει αυτό, άρθρο δύο το άλλο.... Ο Στυλιανίδης στο νομοσχέδιο της ειδικής αγωγής είχε ακολουθήσει πολύ σωστά τον  τρόπο που σας αναλύω για να ξέρει ο καθένας τι ακριβώς του προτείνει η  κυβέρνηση, ώστε να είναι σε θέση  πει την γνώμη του.
Το προσχέδιο αυτό είναι μία πιστή αντιγραφή των γενικόλογων δηλώσεων της διαμαντοπούλου στα κανάλια και των διαρροών τις στις εφημερίδες και μάλιστα όταν τις ζητούσαν περαιτέρω εξήγηση των θέσεων της παρέπεμπε στην δημόσια διαβούλευση. Έλεγε μάλιστα ότι δεν της επιτρέπεται να πει κάτι παραπάνω γιατί τότε θα υπονομεύσει την δημόσια διαβούλευση.Πως μου ζητάει να πω την γνώμη μου όταν σε μία σειρά από βασικά ζητήματα το υπουργείο δεν διευκρινίζει ξεκάθαρα τα σχέδια του  και περιλαμβάνει στο προσχέδιο αόριστες διατυπώσεις που συγχέουν περισσότερο  τις προθέσεις του αντί να τις φωτίζουν; Δεν μου φτάνει πχ να μου λέει ότι θα μετρήσει και η προυπηρεσία στον επιτυχόντα του ασεπ. Πόσο θα μετρήσει ,εκεί είναι το ζητούμενο, γιατί και σήμερα μετράει αλλά μετράει ελάχιστα. Θα μετρήσει όσο σήμερα ή θα αυξηθεί σε ένα μόριο για κάθε μήνα. Όσο δεν αποσαφηνίζει και δεν ξεδιαλύνει τα σκοτεινά σημεία δεν μπορεί να έχει την απαίτηση για την διατύπωση υπεύθυνης θέσης από τους εκπαιδευτικούς. Πραγματικά μας περνάει για ηλίθιους όταν ζητάει να πάρουμε θέση σε κάτι τόσο ασαφές και γενικόλογο πλαίσιο προτάσεων. Δεν ξέρω για ποιο λόγο διάλεξαν αυτή την αοριστία αλλά μπορώ ίσως να υποθέσω ότι φοβήθηκαν μεγαλύτερες αντιδράσεις αν αποκαλύπταν τις πραγματικές τους θέσεις. Ας κάτσει σου λέει η σκόνη και βλέποντας και κάνοντας στη συνέχεια.

συμφωνω απολυτα.

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3160 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 04:57:16 μμ »
πολυ πιθανο οι περισσοτεροι νομοι ψηφιζονται σε περιοδους που ο ελληνας εχει στραμμενη την προσοχη του αλλου... :-\
δες εξοπλιστικα,συνταξιοδοτικο κλπ

βρε arist2 το καταλαβαμε αλλα με οποιο τροπο και να απεκτησαν την προϋπηρεσια δεν ειναι δικαιο να μεινουν ουτε αυτοι απ εξω...μη βγαζεις κακια...και εμεις αν ειχαμε τροπο ισως το καναμε... ω γεγονε γεγονε...απο δω και περα τι γινετε...

Θα πήρε το αυτί σου ότι αφαιρούνται ολυμπιακά μετάλλια, μέρες μετά την τέλεση των αγώνων, ε;


Δε φαντάζομαι ότι θα βρεθούν...ντοπαρισμένοι καθηγητές!
 
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3161 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 04:58:08 μμ »
ΑΣΕΠ κάθε χρόνο ναι αλλά δεν λέει αν κρατάς τον προηγούμενο δημιουργώντας πίνακες προυπηρεσίας με ΑΣΕΠ.
Landau : Η διαβούλευση βγήκε και δεν είναι καθόλου προφανεις

(μην το πω κάπως αλλιώς ) οι πίνακες που λες.

Μόλις τη διάβασα και έχεις δίκιο. Αλλά με τις μεταβατικές περιόδους δεν βλέπω να αλλάζει άμεσα κάτι. Εξάλλου, αν απορροφηθεί ένα μεγάλο μέρος όσων έχουν μεγάλη προϋπηρεσία στη μεταβατική περίοδο, τότε δεν θα έχουν νόημα τα μόρια κλπ (εκτός αν διατηρήσουν το σύστημα ωρομισθίας κλπ). Ο χρόνος θα δείξει. Θα ετοιμάσω κι εγώ μια ολοκληρωμένη πρότασή μου να την καταθέσω στη διαβούλευση τις επόμενες μέρες.
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος dimstella

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3162 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 05:00:09 μμ »
διάβασα μόλις  το προσχέδιο του υπουργείου και έχω εξοργιστεί.Προσχέδιο λέγεται κάτι όταν περιλαμβάνει ξεκάθαρες και ακριβείς θέσεις που λύνουν όλες τις απορίες που έχουν δημιουργηθεί στους εμπλεκόμενους, μετά τις προηγούμενες διαρροές  της
 υπουργού. Προσφέρεις μία μορφή νομοσχεδίου που έχει την επίσιμη φόρμα που απαιτείται για να περάσει  στην βουλή, δηλαδή πχ άρθρο 1 λέει αυτό, άρθρο δύο το άλλο.... Ο Στυλιανίδης στο νομοσχέδιο της ειδικής αγωγής είχε ακολουθήσει πολύ σωστά τον  τρόπο που σας αναλύω για να ξέρει ο καθένας τι ακριβώς του προτείνει η  κυβέρνηση, ώστε να είναι σε θέση  πει την γνώμη του.
Το προσχέδιο αυτό είναι μία πιστή αντιγραφή των γενικόλογων δηλώσεων της διαμαντοπούλου στα κανάλια και των διαρροών τις στις εφημερίδες και μάλιστα όταν τις ζητούσαν περαιτέρω εξήγηση των θέσεων της παρέπεμπε στην δημόσια διαβούλευση. Έλεγε μάλιστα ότι δεν της επιτρέπεται να πει κάτι παραπάνω γιατί τότε θα υπονομεύσει την δημόσια διαβούλευση.Πως μου ζητάει να πω την γνώμη μου όταν σε μία σειρά από βασικά ζητήματα το υπουργείο δεν διευκρινίζει ξεκάθαρα τα σχέδια του  και περιλαμβάνει στο προσχέδιο αόριστες διατυπώσεις που συγχέουν περισσότερο  τις προθέσεις του αντί να τις φωτίζουν; Δεν μου φτάνει πχ να μου λέει ότι θα μετρήσει και η προυπηρεσία στον επιτυχόντα του ασεπ. Πόσο θα μετρήσει ,εκεί είναι το ζητούμενο, γιατί και σήμερα μετράει αλλά μετράει ελάχιστα. Θα μετρήσει όσο σήμερα ή θα αυξηθεί σε ένα μόριο για κάθε μήνα. Όσο δεν αποσαφηνίζει και δεν ξεδιαλύνει τα σκοτεινά σημεία δεν μπορεί να έχει την απαίτηση για την διατύπωση υπεύθυνης θέσης από τους εκπαιδευτικούς. Πραγματικά μας περνάει για ηλίθιους όταν ζητάει να πάρουμε θέση σε κάτι τόσο ασαφές και γενικόλογο πλαίσιο προτάσεων. Δεν ξέρω για ποιο λόγο διάλεξαν αυτή την αοριστία αλλά μπορώ ίσως να υποθέσω ότι φοβήθηκαν μεγαλύτερες αντιδράσεις αν αποκαλύπταν τις πραγματικές τους θέσεις. Ας κάτσει σου λέει η σκόνη και βλέποντας και κάνοντας στη συνέχεια.

συμφωνω απολυτα.

το ανέφερα και χτές, το επαναλαμβάνω και σήμερα.

Αυτό δεν είναι σχέδιο νόμου, είναι προεκλογικό φυλλάδιο αποτυχημένου υποψήφιου βουλευτή.

Η διαβούλευση σε αυτό το κέιμενο είναι κοροιδία , αν όχι απάτη

Αποσυνδεδεμένος pambi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 394
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #3163 στις: Νοέμβριος 25, 2009, 05:06:04 μμ »
Kαλησπερα και απο μενα .Μετα την αγωνια τοσων ημερων το ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ...Ππροσυπογραφω στο κειμενο του arist2?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 533
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 489
Σύνολο: 497

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.068 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.