*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019  (Αναγνώστηκε 3352975 φορές)

0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tam tam

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 990
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1960 στις: Μάρτιος 12, 2020, 07:28:08 πμ »
Καλημέρα, αν κ δεν συνηθίζω να εμπλέκομαι, θα περιγράψω μόνο τι συνέβη σε μένα.
Στην προκήρυξη της ειδικής ο εξαίρετος συνάδελφος - καταχωρητής δεν μπήκε καν στον κόπο να γυρίσει τη σελίδα στα ξενόγλωσσα μου (είχα μπροστά τη φωτοτυπία κ πίσω συραμμένη τη μετάφραση), αφού λοιπόν είδα ότι στον ΟΠΣΥΔ έλλειπε τους πήρα τηλέφωνο, η πρώτη του απάντηση ήταν «έχω τα ξενόγλωσσα σε εκκρεμότητα» (να προσθέσω ότι η ενημέρωση είχε γίνει περίπου ένα μισάωρο πριν) δεν ξέρω τι καταλαβαίνετε εσείς, εγώ πάντως από την απάντηση του κατάλαβα ότι συνέχιζε να καταχωρεί κ απλά δεν τα είχε περάσει ακόμα, αλλά είπα να το διευκρινίσω κ έτσι λοιπόν τον ρώτησα αν θα τα περναγε στη συνέχεια. Η απάντηση του ήταν όχι επειδή δεν υπήρχε η μετάφραση, του είπα ότι δεν υπήρχε περίπτωση ήταν συραμμενη από πίσω περίμενα στη γραμμή μέχρι να ξαναβρεί τα χαρτιά, όταν τα βρήκε κ επιτέλους γύρισε τη σελίδα άρχισε να τα μασάει κ να μου λέει ότι δεν έβλεπε από πιο φορέα ήταν, του υπέδειξα λοιπόν που ήταν το λογότυπο κ οι σφραγίδες της μεταφραστικής υπηρεσίας του υπουργείου μου ζήτησε συγνώμη για την αναστάτωση κ μου είπε ότι τα περνάει άμεσα. Όντως κ έτσι έγινε μέσα σε 5 λεπτά τα είδα στον ΟΠΣΥΔ. Αυτά από μένα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:03:31 »

Αποσυνδεδεμένος kapoioskapoukapote

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2380
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήτω η παιδεία (μας)!
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1961 στις: Μάρτιος 12, 2020, 08:02:43 πμ »
Θα ήθελα μια επεξήγηση αν γνωρίζει κάποιος για το παρακάτω.
Στους τρόπους απόδειξης γλωσσομάθειας του ΑΣΕΠ αναφέρεται το έξης:
Δεν απαιτείται η απόδειξη της γνώσης της ξένης γλώσσας εάν οι επικαλούμενοι τίτλοι σπουδών έχουν αποκτηθεί στο εξωτερικό, όπου τα μαθήματα διδάσκονται στην ίδια γλώσσα.
Εγώ καταλαβαίνω ότι κάποιος πρέπει να έχει φοιτήσει στο εξωτερικό για το εν λόγω πτυχίο που καταθέτει.
Δηλαδή, κάποιος που έκανε μεταπτυχιακό στη Ρουμανία και το πρόγραμμα διδάσκονταν στα ρουμάνικα, παίρνει άριστη γνώση.
Αν όμως το πρόγραμμα διδάσκονταν στα αγγλικά δεν παίρνει καμία άριστη γνώση, ούτε της αγγλικής ούτε της ρουμανικής; Σωστά μέχρι εδώ;
Επίσης, ένα εξ' αποστάσεως μεταπτυχιακό στα Ισπανικά δεν δίνει άριστη γνώση ισπανικών γιατί δεν αποκτήθηκε στο εξωτερικό.
Τέλος, ένα μεταπτυχιακό γερμανικού πανεπιστημίου του οποίου τα μαθήματα αν και στα γερμανικά πραγματοποιούνται δια ζώσης στην Ελλάδα δεν δίνει άριστη γνώση γερμανικών λόγω του ότι δεν αποκτήθηκε στο εξωτερικό.
Υ.Γ. Οι εξηγήσεις που δίνω στηρίζονται στο συλλογισμό μου ότι άλλο είναι το πτυχίο εξωτερικού και άλλο το να αποκτήθηκε στο εξωτερικό. 
Οι άνθρωποι γεννιούνται αμόρφωτοι, όχι ηλίθιοι. Γίνονται ηλίθιοι με την εκπαίδευση.
Μπέρτραντ Ράσελ

Αποσυνδεδεμένος vagos44

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1962 στις: Μάρτιος 12, 2020, 10:26:37 πμ »
Αυτο που περιγραφει η tam tam παραπανω μου ειπε η δικηγορος να το προσεχω. Συγκεκριμενα μου ειπε «πες στον υπαλληλο να γυρισει σελιδα να δει την μεταφραση γιατι καμια φορα δεν το κανουν». Τα στοιχεια μου περάστηκαν στον οπσυδ σε 3 μερες οπως μου ειχε πει η υπαλληλος που παρελαβε τα χαρτια.

Αποσυνδεδεμένος pati

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 253
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1963 στις: Μάρτιος 12, 2020, 10:42:36 πμ »
Καλημέρα σε όλους!
Βλέπω ότι γίνονται αρκετά λάθη τελικά στις διευθύνσεις και είπα να το μεταφέρω εδώ πριν πάω στη Ββαθμια. Να σημειώσω ότι μένω σε επαρχία και δεν υπάρχει ο φόρτος εργασίας στη Ββαθμια, για αυτό και μου πέρασαν αμέσως στον opsyd τα δικαιολογητικά. Είχα κάνει αίτηση στην ειδική και το μόνο καινούριο που είχα να καταθέσω ήταν το δεύτερο μεταπτυχιακο που τελείωσα πρόσφατα και να επικαιροποιησω τα παιδιά μου με νέο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.
Παρόλο που περάστηκε το νέο μεταπτυχιακο δεν έχει επικυρωθεί, το ίδιο δείχνει και για τα τέκνα.
Έχει συμβεί και σε άλλον; Πρώτα τα περνάνε και μετά γίνεται κάποιος έλεγχος για την επικύρωση;
Να σημειώσω ότι το μεταπτυχιακό είναι ελληνικού Πανεπιστημίου. Αλλά γιατί συμβαίνει το ίδιο και για τα παιδιά;
Ευχαριστώ θερμά, Καλή συνέχεια σε όλους

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:03:31 »

Αποσυνδεδεμένος rrrrrr

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 387
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1964 στις: Μάρτιος 12, 2020, 10:46:55 πμ »
Ποιο είναι μωρέ το πελατειακή mood? Θα είχες δίκιο μόνο  εάν είχε λήξει η περίοδος κατάθεσης των δικαιολογητικών. Μέχρι τότε σύμφωνα με την προκηρυξη και καθόλα νόμιμα, έχουμε δικαίωμα να προσκομισουμε δικαιολογητικα. Δεν είναι έτσι? Αυτοί είναι οι όροι της προκήρυξης. Σε περίπτωση που κάποιοι το αγνοείτε,
οι διεύθυνσεις οφείλουν να παραλαμβανουν δικαιολογητικά έως την Παρασκευή 13/3 και να μην παραπέμπουν τους συμμετέχοντες σε ένσταση. Όλα νόμιμα λοιπόν, Κανείς δεν καταστρατηγει την προκήρυξη. Μην εξαπτεστε και να έχουν κάποιο νόημα αυτά που γράφετε.

Επεσήμανα στην απάντησή μου πως το μόνο που μπορείς να κάνεις στο εν λόγω στάδιο -σε τυπικό επίπεδο- είναι απλώς υποβολή μιας νέας αίτησης. (Που προσωπικά απορώ το τί νόημα έχει, εφ’ όσον έχεις ήδη υποβάλει το ίδιο δικαιολογητικό). Τίποτε άλλο. Χαίρομαι που δείχνεις να αντιλήφθηκες τη γκάφα.

Τα «τούς πήρα τηλέφωνο», «τούς ζήτησα», «απαίτησα», «τούς κάνω υποδείξεις», «τούς επισημαίνω πράγματα που εγώ θεωρώ ως λάθη», (αλλά ίσως είναι και σωστά, αλλά δεν με συμφέρει), «θα πάω από κει», «θα κάνω καβγά», κ.λπ., κ.λπ., κι όλα τα υπόλοιπα πελατειακά που περιγράφονται τόσο στα μηνύματά σου παρακάτω, όσο και σε άλλων μελών 2.5 μήνες τώρα, δεν περιγράφονται σε καμία Προκήρυξη, σε καμία Πρόσκληση, σε κανέναν νόμο. Τουναντίον, καταστρατηγούν κατάφωρα την Προκήρυξη και το ΑΣΕΠ. Είναι εξωθεσμικά, παράτυπα, παράνομα.

Εκτέθηκε το ζήτημα. Ο καθένας πράττει ανάλογα τού πώς αντιλαμβάνεται αρχές όπως διαφάνεια, αξιοκρατία, ισότητα. Η πλειονότητα δείχνει πως δεν αντιλαμβάνεται ούτε στο ελάχιστο το τί σημαίνουν. Παράτυπες οι Δ/νσεις; Παράτυπος κι ο υποψήφιος. Ακολουθεί δουλικά. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν θα επωμίζεται το εξωθεσμικό των πράξεών του.

ΥΓ. Το ότι οι Δ/νσεις οφείλουν (κιόλας!) να μην παραπέμπουν τους υποψηφίους σε ένσταση αποτελεί δικό σου εφεύρημα. Δεν προκύπτει από την Προκήρυξη. Για να γίνει κατανοητός ο τρόπος αντίληψης.

Σήμερα η ΔΔΕ της περιοχής μου επικαιροποίησε τα προσόντα μου στον ΟΠΣΥΔ και δεν μου πέρασαν το Πιστοποιητικό Η/Υ.
Τους πήρα τηλ και τους ζήτησα να ξανακοιτάξουν το φάκελο μου για να το διορθώσουν και η προισταμένη μου απάντησε πως δεν μπορούν να ασχοληθούν ξανά με την ίδια αίτηση, δεδομένου ότι έχουν χιλιάδες αιτήσεις, να κάνω ένσταση!
Εαν όμως  προσλάβουν αναπληρωτές τον Σεπτέμβρη από τους προσωρινούς πίνακες, τα 4 μόρια που χάνω πιθανόν να κοστίσουν την πρόσληψη μου σε περιοχή που να με εξυπηρετεί.
Τι άλλο να κάνω; Να πάω στον διευθυντή της ΔΔΕ;;;
Απαράδεκτη η Προισταμένη.... φυσικά να πας από κει
Εκ περιέργειας ποιο Πιστοποιητικό έχεις; Μήπως δε το πέρασαν γιατί εκδόθηκε μετά τη λήξη των ηλεκτρονικών αιτήσεων;
Εχω το i-skills B.I.T Thematic του 2008. Υπάρχει στην προκήρυξη. Το κατέθεσα μάλιστα και επικυρωμένο από δικηγόρο, ενώ δεν απαιτούνταν, γιατί το είχα ήδη. Το έχω καταθέσει πολλές φορές σε προκηρύξεις ΑΣΕΠ χωρίς κανένα πρόβλημα.
Πρέπει να πάω από εκεί λοιπόν, και δεν έχω καμία διάθεση για καβγάδες... Δεν καταλαβαίνουν λίγο την κατάσταση. Για εκείνους είναι μια ακόμη αίτηση, για εμάς είναι το εργασιακό μας μέλλον...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 12, 2020, 11:43:34 πμ από rrrrrr »

Αποσυνδεδεμένος glianna

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 371
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1965 στις: Μάρτιος 12, 2020, 11:19:35 πμ »
Ανέφερα ότι δεν έχω διάθεση για καβγά, όχι ότι θα πάω για καβγα. Έγραψα ότι η προϊσταμένη δεν μου πρότεινε να κάνω συμπληρωματική δήλωση, ως όφειλε, αφού δεν εχει παρέλθει το χρονικό διάστημα κατάθεσης των δικαιολογητικών, εσύ ο ίδιος μου το πρότεινες σε προηγούμενο μήνυμα σου! Μπορεί το έντυπο να τους παραπεσε. Δεν κάναν και κανένα έλεγχο σοβαρό στην παραλαβή των δικαιολογητικών. Πως τώρα από όλα αυτά κατέληξες να γράφεις για μη τήρηση της νόμιμης διαδικασίας, καταστρατηγηση της προκήρυξης, πελατειακές σχέσεις κ.α μόνο εσύ ξέρεις. Τελοσπαντων, θα ενημερώσω για την εξέλιξη της υπόθεσης. Έτσι για την ιστορία! Προς το παρόν το σταματάω εδώ.
 Εγώ πήγα σήμερα στο σχολείο, γιατι είχα μια υποχρέωση διοικητική, οπότε δεν προλαβαίνω τη Δευτεροβάθμια (δέχονται μέχρι τη μια). Ες αύριον!

Αποσυνδεδεμένος bloodymary195

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 317
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1966 στις: Μάρτιος 12, 2020, 02:33:56 μμ »
Αυτο που περιγραφει η tam tam παραπανω μου ειπε η δικηγορος να το προσεχω. Συγκεκριμενα μου ειπε «πες στον υπαλληλο να γυρισει σελιδα να δει την μεταφραση γιατι καμια φορα δεν το κανουν». Τα στοιχεια μου περάστηκαν στον οπσυδ σε 3 μερες οπως μου ειχε πει η υπαλληλος που παρελαβε τα χαρτια.

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο σε ένα πρότυπο αίτησης που κυκλοφορούσε στο διαδίκτυο, πρότεινε να γράφουμε αναλυτικά στο κάθε δικαιολογητικό τον φορέα απόκτησης, ότι επισυνάπτεται μετάφραση καθώς και συνολικά τον αριθμό σελίδων.

Αποσυνδεδεμένος ElisaPDE

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 238
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1967 στις: Μάρτιος 12, 2020, 05:07:09 μμ »
Καλημέρα σε όλους!
Βλέπω ότι γίνονται αρκετά λάθη τελικά στις διευθύνσεις και είπα να το μεταφέρω εδώ πριν πάω στη Ββαθμια. Να σημειώσω ότι μένω σε επαρχία και δεν υπάρχει ο φόρτος εργασίας στη Ββαθμια, για αυτό και μου πέρασαν αμέσως στον opsyd τα δικαιολογητικά. Είχα κάνει αίτηση στην ειδική και το μόνο καινούριο που είχα να καταθέσω ήταν το δεύτερο μεταπτυχιακο που τελείωσα πρόσφατα και να επικαιροποιησω τα παιδιά μου με νέο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.
Παρόλο που περάστηκε το νέο μεταπτυχιακο δεν έχει επικυρωθεί, το ίδιο δείχνει και για τα τέκνα.
Έχει συμβεί και σε άλλον; Πρώτα τα περνάνε και μετά γίνεται κάποιος έλεγχος για την επικύρωση;
Να σημειώσω ότι το μεταπτυχιακό είναι ελληνικού Πανεπιστημίου. Αλλά γιατί συμβαίνει το ίδιο και για τα παιδιά;
Ευχαριστώ θερμά, Καλή συνέχεια σε όλους

Να πάρεις τηλέφωνο. Το ίδιο έπαθα και εγώ με τους υπολογιστές και το διόρθωσαν επιτόπου.

Αποσυνδεδεμένος hkal

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1968 στις: Μάρτιος 12, 2020, 05:08:42 μμ »
Ανέφερα ότι δεν έχω διάθεση για καβγά, όχι ότι θα πάω για καβγα. Έγραψα ότι η προϊσταμένη δεν μου πρότεινε να κάνω συμπληρωματική δήλωση, ως όφειλε, αφού δεν εχει παρέλθει το χρονικό διάστημα κατάθεσης των δικαιολογητικών, εσύ ο ίδιος μου το πρότεινες σε προηγούμενο μήνυμα σου! Μπορεί το έντυπο να τους παραπεσε. Δεν κάναν και κανένα έλεγχο σοβαρό στην παραλαβή των δικαιολογητικών. Πως τώρα από όλα αυτά κατέληξες να γράφεις για μη τήρηση της νόμιμης διαδικασίας, καταστρατηγηση της προκήρυξης, πελατειακές σχέσεις κ.α μόνο εσύ ξέρεις. Τελοσπαντων, θα ενημερώσω για την εξέλιξη της υπόθεσης. Έτσι για την ιστορία! Προς το παρόν το σταματάω εδώ.
 Εγώ πήγα σήμερα στο σχολείο, γιατι είχα μια υποχρέωση διοικητική, οπότε δεν προλαβαίνω τη Δευτεροβάθμια (δέχονται μέχρι τη μια). Ες αύριον!
  Πιστεύω  ότι  πρέπει  να  ζητήσεις  έγγραφη  απάντηση  σε  ερώτημα  που  θα  υποβάλλεις  στην  ΔΔΕ  με  αριθμό  πρωτοκόλου.  Θα  αναφέρεις   ότι  κατέθεσες  το  τάδε  δικαιολογητικό  π.χ.  πιστοποιητικό  ECDL,    το  οποίο  έιναι  άκριβώς  όπως  περιγράφεται  στην  προκήρυξη  2ΓΕ/2019  ΦΕΚ  46/25-12-2019  ΣΕΛΙΣ  26 (1146)  την  οποία  θα  επισυνάψεις  στην  αίτησή  σου  μαζί  με  φωτοτυπία  του  ECDL  και  φωτοτυπία  της  αιτησης - απόδειξης   κατάθεσης  των  δικαιολογητικών  σου  στην  ΔΔΕ  ζητώντας  εγγραφη  απάντηση  γιατί  δεν  το  καταχώρησαν  στον  οπσυδ   ενώ  είναι  σύμφωνο  με  την  προκήρυξη. 

Συνδεδεμένος elranna

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2313
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02, ΠΕ40- Μπορώ να ξαναγίνω μαθήτρια;
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1969 στις: Μάρτιος 12, 2020, 05:14:12 μμ »
  Πιστεύω  ότι  πρέπει  να  ζητήσεις  έγγραφη  απάντηση  σε  ερώτημα  που  θα  υποβάλλεις  στην  ΔΔΕ  με  αριθμό  πρωτοκόλου.  Θα  αναφέρεις   ότι  κατέθεσες  το  τάδε  δικαιολογητικό  π.χ.  πιστοποιητικό  ECDL,    το  οποίο  έιναι  άκριβώς  όπως  περιγράφεται  στην  προκήρυξη  2ΓΕ/2019  ΦΕΚ  46/25-12-2019  ΣΕΛΙΣ  26 (1146)  την  οποία  θα  επισυνάψεις  στην  αίτησή  σου  μαζί  με  φωτοτυπία  του  ECDL  και  φωτοτυπία  της  αιτησης - απόδειξης   κατάθεσης  των  δικαιολογητικών  σου  στην  ΔΔΕ  ζητώντας  εγγραφη  απάντηση  γιατί  δεν  το  καταχώρησαν  στον  οπσυδ   ενώ  είναι  σύμφωνο  με  την  προκήρυξη.

Θα πάρει απάντηση "Κάντε ένσταση". Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί δημόσιος φορέας να δώσει διαφορετική απάντηση γραπτώς, γιατί η μόνη διαδικασία που προβλέπεται από την προκήρυξη είναι η ένσταση. Έχει απόλυτο δίκιο ο rrrrrr. 

Αποσυνδεδεμένος hkal

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1970 στις: Μάρτιος 12, 2020, 05:17:23 μμ »
Θα πάρει απάντηση "Κάντε ένσταση". Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί δημόσιος φορέας να δώσει διαφορετική απάντηση γραπτώς, γιατί η μόνη διαδικασία που προβλέπεται από την προκήρυξη είναι η ένσταση. Έχει απόλυτο δίκιο ο rrrrrr.
  Αν  όντως  έχουν  κάνει  λάθος  απλώς  θα  το  διορθώσουν  γιατί  σαν  διαδικασία  είναι  ποιο "εύκολη"  από  την  απάντηση  που  υποχρεούνται   να  δώσουν.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 12, 2020, 05:19:15 μμ από hkal »

Αποσυνδεδεμένος James_

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1971 στις: Μάρτιος 12, 2020, 09:40:07 μμ »
Σας έχουν περαστεί στο ΟΠΣΥΔ οι μήνες προϋπηρεσίας για τη φετινή χρονιά ως αναπληρωτές; Σε μένα, η προϋπηρεσία φαίνεται ακόμα έως 30/6/2019. Την προηγούμενη εβδομάδα είχα επικοινωνήσει τηλεφωνικά με τη ΔΔΕ για αυτό το θέμα και μου είπαν πως έχουν λάβει προθεσμία από το Υπουργείο να καταχωρούν στοιχεία στο ΟΠΣΥΔ έως μέσα Απριλίου. Σας έχουν πει κάτι παρόμοιο;

Αποσυνδεδεμένος mariliane

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1265
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1972 στις: Μάρτιος 12, 2020, 10:14:22 μμ »
εμενα τα περασαν ολα τα καινουργια στοιχεια, αλλα δεν εγινε αλλαγη στην προυπηρεσια. φαινεται 30/6

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ.Τ

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2226
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #1973 στις: Μάρτιος 12, 2020, 10:20:20 μμ »
εμενα τα περασαν ολα τα καινουργια στοιχεια, αλλα δεν εγινε αλλαγη στην προυπηρεσια. φαινεται 30/6

Η φετινή προϋπηρεσία μέχρι 24/2 δεν έχει καταχωρηθεί ακόμα. Οι ΔΔΕ θα καταχωρουν όλο το Απρίλιο, αν πάνε όλα σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα και θα περαστεί
λογικά τελευταία.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159834
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 583
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 536
Σύνολο: 547

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.131 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.