*

Αποστολέας Θέμα: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα  (Αναγνώστηκε 136361 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ikc

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 465
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • Γραπτος.Εκπαιδευτικων
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #490 στις: Ιούνιος 21, 2022, 07:46:37 μμ »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:02:44 »

Συνδεδεμένος Mini1234

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 309
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #491 στις: Ιούνιος 21, 2022, 10:05:06 μμ »
Yπαρχει περιπτωση να ανοιξουν κανονικα οι πινακες γενικης με το συστημα ως εχει κ ο γραπτος να παει για αργοτερα?

Αποσυνδεδεμένος niina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86 (ΠΕ 20)
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #492 στις: Ιούνιος 26, 2022, 12:52:57 πμ »
https://www.facebook.com/groups/anaparst/permalink/5391921284163111/?sfnsn=mo&ref=share
Όσοι έχετε Facebook μπορείτε να ρίξετε μια ματιά... Άλλο ένα παράδειγμα με ονοματεπώνυμο που αποδεικνύει στην πράξη την αποτυχία των γραπτών διαγωνισμών. Και εύχομαι στους νέους συναδέλφους που βροντοφωναζουν ότι είναι μονόδρομος να μην είναι τόσο " τυχεροί" όσο ο συνάδελφος στην ανάρτηση.... Να σημειωθεί ότι ο συγκεκριμένος συνάδελφος όπως θα διαβάσετε δεν δικαιώθηκε

Αποσυνδεδεμένος zoek

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 142
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #493 στις: Ιούνιος 26, 2022, 08:28:51 πμ »
Επίσης είναι απαράδεκτο να προσλαμβάνει για χρόνια αναπλωτες κ μετά να τους ακυρώνει λέγοντας τους πήγαινε δώσε ασεπ κ τότε θα σε πάρω ( πάλι αναπληρωτή). Ας βάλει παράλληλα ασεπ με δύο πίνακες που θα τρέχουν με νέους κ παλιούς συναδέλφους για να μην αδικούνται κ αυτοί. Κ εμείς τόσα χρόνια περιμέναμε να ανοίξουν οι πίνακες..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:02:44 »

Αποσυνδεδεμένος ernie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Άντρας
  • gunga galunga
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #494 στις: Ιούνιος 26, 2022, 11:40:05 πμ »
https://www.facebook.com/groups/anaparst/permalink/5391921284163111/?sfnsn=mo&ref=share
Όσοι έχετε Facebook μπορείτε να ρίξετε μια ματιά... Άλλο ένα παράδειγμα με ονοματεπώνυμο που αποδεικνύει στην πράξη την αποτυχία των γραπτών διαγωνισμών. Και εύχομαι στους νέους συναδέλφους που βροντοφωναζουν ότι είναι μονόδρομος να μην είναι τόσο " τυχεροί" όσο ο συνάδελφος στην ανάρτηση.... Να σημειωθεί ότι ο συγκεκριμένος συνάδελφος όπως θα διαβάσετε δεν δικαιώθηκε

μη όντας γραφολόγος και υποθέτω ούτε εσύ, πραγματικά βλέπεις διαφορετικό γραφικό χαρακτήρα στα δύο γραπτά?
αν βγούμε από την κρίση σε λιγότερο από 100 χρόνια, εμένα να μην με λένε ernie

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3425
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #495 στις: Ιούνιος 26, 2022, 12:59:01 μμ »
https://www.facebook.com/groups/anaparst/permalink/5391921284163111/?sfnsn=mo&ref=share
Όσοι έχετε Facebook μπορείτε να ρίξετε μια ματιά... Άλλο ένα παράδειγμα με ονοματεπώνυμο που αποδεικνύει στην πράξη την αποτυχία των γραπτών διαγωνισμών. Και εύχομαι στους νέους συναδέλφους που βροντοφωναζουν ότι είναι μονόδρομος να μην είναι τόσο " τυχεροί" όσο ο συνάδελφος στην ανάρτηση.... Να σημειωθεί ότι ο συγκεκριμένος συνάδελφος όπως θα διαβάσετε δεν δικαιώθηκε

Προσωπικα δεν μου φαινονται διαφορετικα.
Αν τα εχει παει σε γραφολογο φανταζομαι θα του εχουν πει.
Αλλωστε οι "αλλοιωσεις" βαθμων θα μπορουσαν να γινουν σε αλλο σταδιο της διαδικασιας οπως ειχε ακουστει αλλα χωρις αποδειξεις.
Και ετσι ομως να ειναι......η αξιοπιστια του γραπτου ασεπ ηταν μεγαλη. Σιγουρα υπηρξαν υπαρχουν και θα υπαρξουν περιπτωσεις αλλα αυτες ηταν ειναι και θα ειναι ελαχιστες.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2022, 02:23:44 μμ από nikolopol »

Αποσυνδεδεμένος tiel

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 947
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #496 στις: Ιούνιος 26, 2022, 01:51:31 μμ »
https://www.facebook.com/groups/anaparst/permalink/5391921284163111/?sfnsn=mo&ref=share
Όσοι έχετε Facebook μπορείτε να ρίξετε μια ματιά... Άλλο ένα παράδειγμα με ονοματεπώνυμο που αποδεικνύει στην πράξη την αποτυχία των γραπτών διαγωνισμών. Και εύχομαι στους νέους συναδέλφους που βροντοφωναζουν ότι είναι μονόδρομος να μην είναι τόσο " τυχεροί" όσο ο συνάδελφος στην ανάρτηση.... Να σημειωθεί ότι ο συγκεκριμένος συνάδελφος όπως θα διαβάσετε δεν δικαιώθηκε

ΟΚκκ...
Εγώ πάντως, δεν μπορώ να διακρίνω μέσα από αυτές τις φωτό τον εν λόγω ισχυρισμό. Πάντως, γιατί να θέλει κάποιος βαθμολογητής/τρια επί τούτου να απορρίψει τον συγκεκριμένο υποψήφιο και να μπει σε ολόκληρη διαδικασία να ψάξει τους κωδικούς του υποψηφίου, να δει τι έγραψε και να αλλοιώσει το γραπτό, κινδυνεύοντας να χάσει και τη θέση του/της (χώρια οι τυχόν κυρώσεις); Τέτοια κακία και εμπάθεια πια; 
Πιο ρεαλιστικό θα μου ακουγόταν κάποιος να αλλάξει τις απαντήσεις για να ωφελήσει κάποιο γραπτό (με το αζημίωτο φαντάζομαι). Αν και, πάλι, πόσες τέτοιες περιπτώσεις θα υπάρχουν;
(Γνώμη μου: )Όποιος δε θέλει να ζυμώσει... δέκα μέρες κοσκινίζει...!
Μου θυμίζει κάποιους μαθητές/φοιτητές που αφιερώνουν εργατοώρες ολόκληρες για να ετοιμάσουν σκονάκια και άλλους τρόπους αντιγραφής, ενώ θα μπορούσαν να κάτσουν απλώς και να διαβάσουν για να βγάλουν την ύλη!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2022, 02:01:41 μμ από tiel »

Αποσυνδεδεμένος niina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86 (ΠΕ 20)
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #497 στις: Ιούνιος 26, 2022, 02:20:18 μμ »
μη όντας γραφολόγος και υποθέτω ούτε εσύ, πραγματικά βλέπεις διαφορετικό γραφικό χαρακτήρα στα δύο γραπτά?
Μπορείτε να διαβασετε στα σχολια το υπολοιπο της ιστορίας γιατι ο ανθρωπος δικαιωθηκε με γραφολογο κτλ... το δικαστηριο εκρινε οτι το γραπτο εχει αλλοιωθεί αλλα δεν ξερει πως εγινε αυτο... κοινως το κουκουλωσαν!!!
Και ναι αν παρατηρησετε υπάρχει τεραστια διαφορα στον γραφικό χαρακτηρα
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2022, 02:33:15 μμ από niina »

Αποσυνδεδεμένος niina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86 (ΠΕ 20)
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #498 στις: Ιούνιος 26, 2022, 02:25:26 μμ »
Προσωπικα δεν μου φαινονται διαφορετικα.
Αν τα εχει παει σε γραφολογο φανταζομαι θα του εχουν πει.
Αλλωστε η "αλλοιωσεις" βαθμων θα μπορουσαν να γινουν σε αλλο σταδιο της διαδικασιας οπως ειχε ακουστει αλλα χωρις αποδειξεις.
Και ετσι ομως να ειναι......η αξιοπιστια του γραπτου ασεπ ηταν μεγαλη. Σιγουρα υπηρξαν υπαρχουν και θα υπαρξουν περιπτωσεις αλλα αυτες ηταν ειναι και θα ειναι ελαχιστες.
Μπορείτε να διαβασετε στα σχολια το υπολοιπο της ιστορίας γιατι ο ανθρωπος δικαιωθηκε με γραφολογο κτλ... το δικαστηριο εκρινε οτι το γραπτο εχει αλλοιωθεί αλλα δεν ξερει πως εγινε αυτο... κοινως το κουκουλωσαν!!!
Ο γραπτος διαγωνισμός για άλλη μια φορά αποδείχθηκε διαβλητός και δυστηχως οι περιπτωσεις δεν ηταν λίγες ουτε ελαχιστες όσο και να μη μας αρεσει να το παραδεχτούμε!!
Και να φανταστουμε οτι αυτα γίνονταν το θρυλικο 2007 όταν είχαμε δημοκρατια στην χώρα αυτη ... πόσο μάλλον στην σημερινη χούντα

Αποσυνδεδεμένος niina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86 (ΠΕ 20)
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #499 στις: Ιούνιος 26, 2022, 02:31:31 μμ »
ΟΚκκ...
Εγώ πάντως, δεν μπορώ να διακρίνω μέσα από αυτές τις φωτό τον εν λόγω ισχυρισμό. Πάντως, γιατί να θέλει κάποιος βαθμολογητής/τρια επί τούτου να απορρίψει τον συγκεκριμένο υποψήφιο και να μπει σε ολόκληρη διαδικασία να ψάξει τους κωδικούς του υποψηφίου, να δει τι έγραψε και να αλλοιώσει το γραπτό, κινδυνεύοντας να χάσει και τη θέση του/της (χώρια οι τυχόν κυρώσεις); Τέτοια κακία και εμπάθεια πια; 
Πιο ρεαλιστικό θα μου ακουγόταν κάποιος να αλλάξει τις απαντήσεις για να ωφελήσει κάποιο γραπτό (με το αζημίωτο φαντάζομαι). Αν και, πάλι, πόσες τέτοιες περιπτώσεις θα υπάρχουν;
(Γνώμη μου: )Όποιος δε θέλει να ζυμώσει... δέκα μέρες κοσκινίζει...!
Μου θυμίζει κάποιους μαθητές/φοιτητές που αφιερώνουν εργατοώρες ολόκληρες για να ετοιμάσουν σκονάκια και άλλους τρόπους αντιγραφής, ενώ θα μπορούσαν να κάτσουν απλώς και να διαβάσουν για να βγάλουν την ύλη!
Μπορείτε να διαβασετε στα σχολια το υπολοιπο της ιστορίας γιατι ο ανθρωπος δικαιωθηκε με γραφολογο κτλ... το δικαστηριο εκρινε οτι το γραπτο εχει αλλοιωθεί αλλα δεν ξερει πως εγινε αυτο... κοινως το κουκουλωσαν!!!
Και η διαφορά στα δυο γραπτα είναι ξεκαθαρη.
Και εμενα γνωμη μου είναι ότι αποδεδειγμένα πια με διακαστικές αποφασεις είναι αποτυχία και φυσικά διαβλητός με πολλές παρόμοιες περιπτώσεις.
Δυστηχώς εδω δεν μιλάμε για σκονακια και παιδιαρίσματα αλλα για εμφανή αλλοίωσή γραπτου με προσφυγή στην δικαιοσύνη και παραδοχή της δικαιοσύνης οτι υπάρχει αλλοίωση γραπτου αλλα σίγουρα κοσκίνιζαν για πανω απο δεκα μέρες για να αποποιηθούν τις ευθύνες τους
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2022, 02:34:41 μμ από niina »

Αποσυνδεδεμένος tiel

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 947
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #500 στις: Ιούνιος 26, 2022, 03:47:06 μμ »
Μπορείτε να διαβασετε στα σχολια το υπολοιπο της ιστορίας γιατι ο ανθρωπος δικαιωθηκε με γραφολογο κτλ... το δικαστηριο εκρινε οτι το γραπτο εχει αλλοιωθεί αλλα δεν ξερει πως εγινε αυτο... κοινως το κουκουλωσαν!!!
Και η διαφορά στα δυο γραπτα είναι ξεκαθαρη.
Και εμενα γνωμη μου είναι ότι αποδεδειγμένα πια με διακαστικές αποφασεις είναι αποτυχία και φυσικά διαβλητός με πολλές παρόμοιες περιπτώσεις.
Δυστηχώς εδω δεν μιλάμε για σκονακια και παιδιαρίσματα αλλα για εμφανή αλλοίωσή γραπτου με προσφυγή στην δικαιοσύνη και παραδοχή της δικαιοσύνης οτι υπάρχει αλλοίωση γραπτου αλλα σίγουρα κοσκίνιζαν για πανω απο δεκα μέρες για να αποποιηθούν τις ευθύνες τους
Προσωπικά, έχω μάθει να διατηρώ τις επιφυλάξεις μου. Διάβασα τα σχόλιά του περί δικαίωσης από δικαστήριο και κουκουλώματος, αλλά θα πρέπει να βασιστώ μόνο στη δική του -χωρίς αποδείξεις- μαρτυρία.
Και δεν μ ενδιαφέρει να προασπιστώ τον ΑΣΕΠ, αλλά πραγματικά εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αλλοίωση -όπως προανέφερα- από τις φωτό και κυρίως δεν μπορώ να καταλάβω το κίνητρο του βαθμολογητή ή της επιτροπής να αλλοιώσει το συγκεκριμένο γραπτό προκειμένου να κοπεί. Τέτοιο μένος απέναντι σε έναν άγνωστο-ανώνυμο διαγωνιζόμενο;
Απεναντίας, μπορώ να διακρίνω εκ του πονηρού κίνητρα από κάποιον να θέλει διακαώς να δημιουργήσει  (χωρίς πλήρη στοιχεία) αρνητικές εντυπώσεις για τον γραπτό διαγωνισμό μετά από τόσα χρόνια.
Και να διευκρινίσω, γιατί δεν έγινε αντιληπτή η αναλογία μου, καθώς φαίνεται: όλοι αυτοί που επιχειρηματολογούν κατά του γραπτού διαγωνισμού απλώς δε θέλουν να στρωθούν να διαβάσουν.
Γνώμη μου.
Πιο δίκαιο ένα σύστημα όπου για να διοριστεί μόνιμα κάποιος χρειάζεται να έχει μια βάση γνώσεων και να συνυπολογίζονται ακαδημαϊκά προσόντα και προϋπηρεσία, παρά ένας άτυπος διαγωνισμός μεταξύ εκείνων που συλλέγουν πτυχία, σεμινάρια και προϋπηρεσία (με κλειδωμένους πίνακες).
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2022, 06:34:28 μμ από tiel »

Αποσυνδεδεμένος eve eve

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 197
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #501 στις: Ιούνιος 26, 2022, 05:52:15 μμ »
Προσωπικά, έχω μάθει να διατηρώ τις επιφυλάξεις μου. Διάβασα τα σχόλιά του περί δικαίωσης από δικαστήριο και κουκουλώματος, αλλά θα πρέπει να βασιστώ μόνο στη δική του -χωρίς αποδείξεις- μαρτυρία.
Και δεν μ ενδιαφέρει να προασπιστώ τον ΑΣΕΠ, αλλά πραγματικά εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αλλοίωση -όπως προανέφερα- από τις φωτό και κυρίως δεν μπορώ να καταλάβω το κίνητρο του βαθμολογητή ή της επιτροπής να αλλοιώσει το συγκεκριμένο γραπτό προκειμένου να κοπεί. Τέτοιο μένος απέναντι σε έναν άγνωστο-ανώνυμο διαγωνιζόμενο;
Απεναντίας, μπορώ να διακρίνω εκ του πονηρού κίνητρα από κάποιον να θέλει διακαώς να δημιουργήσει  (χωρίς πλήρη στοιχεία) αρνητικές εντυπώσεις για τον γραπτό διαγωνισμό μετά από τόσα χρόνια.
Και να διευκρινίσω, γιατί δεν έγινε αντιληπτή η αναλογία μου, καθώς φαίνεται, όλοι αυτοί που επιχειρηματολογούν κατά του γραπτού διαγωνισμού απλώς δε θέλουν να στρωθούν να διαβάσουν.
Γνώμη μου.
Πιο δίκαιο ένα σύστημα όπου για να διοριστεί μόνιμα κάποιος χρειάζεται να έχει μια βάση γνώσεων και να συνυπολογίζονται ακαδημαϊκά προσόντα και προϋπηρεσία, παρά ένας άτυπος διαγωνισμός μεταξύ εκείνων που συλλέγουν πτυχία, σεμινάρια και προϋπηρεσία (με κλειδωμένους πίνακες).
Ακριβώς....με κλειδωμένους πίνακες από το 19....που όλοι γνωρίζουμε ότι από τότε τα άτομα που βρίσκονται στην κατάταξη δεν θα βρίσκονταν....άρα στην ουσία τίθεται θέμα καταστρατήγησης

Αποσυνδεδεμένος ikc

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 465
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • Γραπτος.Εκπαιδευτικων
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #502 στις: Ιούνιος 26, 2022, 07:24:34 μμ »
Tι πλεκτάνη έστησε το σύστημα στον καημένο αναπληρωτή για να τον βγάλει έκτος εκπαίδευσης...?
Δικαστική απόφαση ΥΠΑΡΧΕΙ...? Ας την ανεβάσει να την δούμε...ειδάλλως έχω (Βάσιμες) αμφιβολίες για όσα λέει...


https://www.facebook.com/groups/anaparst/permalink/5391921284163111/?sfnsn=mo&ref=share
Όσοι έχετε Facebook μπορείτε να ρίξετε μια ματιά... Άλλο ένα παράδειγμα με ονοματεπώνυμο που αποδεικνύει στην πράξη την αποτυχία των γραπτών διαγωνισμών. Και εύχομαι στους νέους συναδέλφους που βροντοφωναζουν ότι είναι μονόδρομος να μην είναι τόσο " τυχεροί" όσο ο συνάδελφος στην ανάρτηση.... Να σημειωθεί ότι ο συγκεκριμένος συνάδελφος όπως θα διαβάσετε δεν δικαιώθηκε

Αποσυνδεδεμένος niina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86 (ΠΕ 20)
    • Προφίλ
Απ: Γραπτός διαγωνισμός 23 και αργότερα
« Απάντηση #503 στις: Ιούνιος 26, 2022, 08:31:03 μμ »
Tι πλεκτάνη έστησε το σύστημα στον καημένο αναπληρωτή για να τον βγάλει έκτος εκπαίδευσης...?
Δικαστική απόφαση ΥΠΑΡΧΕΙ...? Ας την ανεβάσει να την δούμε...ειδάλλως έχω (Βάσιμες) αμφιβολίες για όσα λέει...
Εμείς εδώ στο φόρουμ γράφουμε με ψευδώνυμα οπότε μικρή σημασία εάν έχουμε βάσιμες υποψίες ή αμφιβολίες για τα λεγόμενα και γραφόμενα κάποιου που με ονοματεπώνυμο εκθέτει προσωπικά του δεδομένα και υπογραφή για να αποδείξει το αυτονόητο όλων όσων έχουμε δώσει έστω και μια φορά γραπτό είτε είμαστε διοριστεοι είτε αδιοριστοι και γνωρίζουμε εκ των έσω το τι παίζεται. Τώρα εάν υπάρχει δικαστική απόφαση ή όχι ή αν απλά μπήκε στο αρχείο δεν το ξέρω... Και δεν με νοιάζει γιατί εγώ πιστεύω αυτά που βλέπω στα δύο γραπτά. Και άνετα κάποιος μπορεί να το ψάξει γιατί φαίνεται ονοματεπώνυμο ειδικότητα κτλ
Από εκεί και πέρα είναι δικό μας θέμα τι θέλουμε και τι όχι ... Απλά εμένα προσωπικά με επιβεβαιώνει από αυτά που είχα ακούσει από πολλούς διορίσμενους και αδιοριστους συναδέλφους χωρίς βέβαια κάποια απόδειξη του τι παιζόταν. Και ναι για εμενα αυτο αποτελεί απόδειξη για τα όργια που είχαν γίνει τότε
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2022, 08:37:02 μμ από niina »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159782
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 664
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 556
Σύνολο: 567

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.082 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.