*

Ψηφοφορία

να υπάρχει αξιολόγηση;

ναι
οχι

Αποστολέας Θέμα: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών  (Αναγνώστηκε 707892 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Anemos2017

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1727
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαθειές οι ρίζες πώς να φύγεις απο τον τόπο σου...
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3696 στις: Φεβρουάριος 27, 2023, 05:54:13 μμ »
Ο rublev αποκάλεσε τους άθεους θρησκόληπτους. Όταν δεν έχεις τι να πεις και παραβιάζεις την επιστήμη της λογικής. Πώς το 'λεγε ο Θουκυδίδης; Άλλαζαν και τη σημασία των λέξεων ακόμη. Δυστυχώς αυτοί είναι οι θεολόγοι. Κατάλοιπα των προνεωτερικών εποχών. Όπου βασίλευε ο ανορθολογισμός ρίχνοντας βαθιά στο σκοτάδι το κλασσικό πνεύμα.

Ακολούθησε τους κανόνες της θρησκείας σου και του δόγματός σου rublev. Και δίδαξέ τα μαζί με τον παπά της ενορίας στους μαθητές. Αλλά ο χρόνος σας πια τελειώνει.

Προς τι οι απειλές; Ποιός χρόνος τελειώνει; Ντροπή .
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 27, 2023, 07:16:13 μμ από Anemos2017 »
Όλες οι λύσεις είναι φίνες και ωραίες τότε και μόνο όταν είναι εφικτές. Μα σαν δεν έχεις κότσια να τις εφαρμόσεις άσε καλύτερα καθόλου μην τις λες.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:31:00 »

Αποσυνδεδεμένος Marilita87

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 198
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3697 στις: Φεβρουάριος 27, 2023, 06:22:39 μμ »
Προς τι οι απειλές; Ποιός χρόνος τελειώνει; Ντροπή .

Που είναι η ΕΣΗΕΑ? Tι κάνουν οι εισαγγελείς πχια? Να διαγραφεί αμέσως! ΦΡΟΥΡΟΙ!!!

Αποσυνδεδεμένος Anemos2017

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1727
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαθειές οι ρίζες πώς να φύγεις απο τον τόπο σου...
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3698 στις: Φεβρουάριος 27, 2023, 07:15:29 μμ »
Που είναι η ΕΣΗΕΑ? Tι κάνουν οι εισαγγελείς πχια? Να διαγραφεί αμέσως! ΦΡΟΥΡΟΙ!!!

Ποσό φθηνό χιούμορ !!!Υποκλίνομαι στην επιστημονική σου κατάρτηση και στα παιδαγωγικά σου επιχειρήματα. Αλλά μάλλον εξ ιδίων κρίνεις.
Όλες οι λύσεις είναι φίνες και ωραίες τότε και μόνο όταν είναι εφικτές. Μα σαν δεν έχεις κότσια να τις εφαρμόσεις άσε καλύτερα καθόλου μην τις λες.

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3425
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3699 στις: Φεβρουάριος 27, 2023, 07:58:14 μμ »
Συνάδελφοι, τη βοήθειά σας ή τη συμβουλή σας θα ήθελα.
Έστω πως η ατομική αξιολόγηση εφαρμοστεί και είναι προαπαιτούμενο για την μονιμοποίηση των νεοδιοριστων.
Είμαι νεοδιοριστος του 22. Μπορώ να λάβω την άδεια ανατροφής εντός των δύο επόμενων σχολικών ετών. Πέρα από το ότι δε θέλω να εφαρμοστεί, φοβάμαι μη γίνει ενώ είμαι σε άδεια ανατροφής και πάει φτου και πάλι από την αρχή άλλα δύο χρόνια δόκιμος. Του χρόνου (2023-2024) θα αξιολογηθούν οι νεοδιοριστοι του 21 και (2024-2025) του 22;


Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ειμαι.νεοδιοριστος του 22. Ειμαι σε αδεια ανατροφης δεν ξερω καν τι γινεται σε αυτο που αναφερεις.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:31:00 »

Αποσυνδεδεμένος ajordan

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 68
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3700 στις: Φεβρουάριος 27, 2023, 10:50:23 μμ »
Η νέα εγκύκλιος για Περ. Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης, Κεντρική Μακεδονία, Ήπειρο, Ιονίων Νήσων κ.τ.λ γράφει:

"1. Ο/Η οικείος/α Διευθυντής/ντρια Εκπαίδευσης όπου ήδη έχουν τοποθετηθεί Σύμβουλοι
Εκπαίδευσης μέχρι 06/03/2023 να έχει ολοκληρώσει τη διαδικασία κατάρτισης των πινάκων με τα
ζευγάρια αξιολογητή – αξιολογούμενου, να προβεί στην ανάρτησή τους στην ειδική ψηφιακή
εφαρμογή και να ενημερώσει σχετικά τους αξιολογητές και αξιολογούμενους.
2. Οι αξιολογούμενοι το αργότερο μέχρι τη συζήτηση προετοιμασίας με τον αξιολογητή τους θα
πρέπει να έχουν καταχωρίσει στην ειδική ψηφιακή εφαρμογή όσα αναφέρονται στο άρθρο 9 της
υπό στοιχεία 9950/ΓΔ5/27.1.2023 (ΑΔΑ: 6ΝΤΟ46ΜΤΛΗ-ΠΨΤ) Κοινής Υπουργικής Απόφασης (Β’
388).
3. Ο/Η Σύμβουλος Εκπαίδευσης, ως αξιολογητής, οφείλει μέχρι τις 13/03/2023 να
δρομολογήσει και να εκκινήσει τη διαδικασία της παρ. 4 του άρθρου 11 της προαναφερθείσας
Κ.Υ.Α. ώστε μέχρι τις 20/03/2023 να έχει εκκινήσει η διαδικασία παρατήρησης της πρώτης
διδασκαλίας των εκπαιδευτικών της περιοχής ευθύνης του/της.
Ε. Προκειμένου να εισέλθουν στην προαναφερθείσα ψηφιακή "

Ευχαριστώ πολύ!

Αποσυνδεδεμένος dis_stam

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 108
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3701 στις: Φεβρουάριος 28, 2023, 12:24:00 πμ »
Ποσό φθηνό χιούμορ !!!Υποκλίνομαι στην επιστημονική σου κατάρτηση και στα παιδαγωγικά σου επιχειρήματα. Αλλά μάλλον εξ ιδίων κρίνεις.
Επιστήμονα, την ορθογραφία της λέξεως "κατάρτιση" πρόσεξε.

Αποσυνδεδεμένος Anemos2017

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1727
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαθειές οι ρίζες πώς να φύγεις απο τον τόπο σου...
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3702 στις: Φεβρουάριος 28, 2023, 01:55:03 μμ »
Επιστήμονα, την ορθογραφία της λέξεως "κατάρτιση" πρόσεξε.

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα... η συνήθης τακτική σας!!! Έγινε ένα λάθος στην πληκτρολόγηση μέσω κινητού και δεν το είδα. Ε και; Βάλε μου κακό βαθμό στην αξιολόγηση που απορρίπτεις κατά τα λοιπά. Για τα ειρωνικά, τα υποτιμητικά και απειλητικά σχόλια των "συναγωνιστών" σου ούτε λέξη.  Υποκριτές!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 28, 2023, 03:55:45 μμ από Anemos2017 »
Όλες οι λύσεις είναι φίνες και ωραίες τότε και μόνο όταν είναι εφικτές. Μα σαν δεν έχεις κότσια να τις εφαρμόσεις άσε καλύτερα καθόλου μην τις λες.

Αποσυνδεδεμένος lemonpies

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 477
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3703 στις: Φεβρουάριος 28, 2023, 08:55:54 μμ »
Ακολούθησε τους κανόνες της θρησκείας σου και του δόγματός σου rublev. Και δίδαξέ τα μαζί με τον παπά της ενορίας στους μαθητές. Αλλά ο χρόνος σας πια τελειώνει.

Τι εννοείς ο χρόνος τους τελειώνει;

Έχεις βρει κανένα καλύτερο τρόπο να πείσεις την νέα γενιά να δουλεύει για να ξοφλήσει (στο νόμισμα των παλαιότερων γενιών) τα λεφτά που δανείστηκαν οι παλαιότερες γενιές; Έχεις βρει κανένα καλύτερο τρόπο να πείσεις την νέα γενιά να φορολογείται στο νόμισμα των παλαιότερων γενιών, ώστε να πληρώνει την σύνταξη των παλαιοτέρων;

Μην μου αρχίσεις τις ανθρωπιστικές θεωρίες για τους κακόμοιρους τους ηλικιωμένους που έδωσαν τόσες ασφαλιστικές και φορολογικές εισφορές στο κράτος και πρέπει αυτό το κράτος που τόσο στήριξαν να τους τα επιστρέψει. Αυτά είναι συναισθηματικά-ηθικά επιχειρήματα, δεν εδράζονται στην ψυχρή λογική (της οποίας εμφανίζεσαι ως θιασώτης). Η ψυχρή λογική ενός νέου λέει, αν τυχόν έδωσαν τόσες εισφορές οι ηλικιωμένοι στο οποιοδήποτε κράτος, ας πρόσεχαν και ας μην τις έδιναν! Στο κάτω-κάτω γέροι είναι, δεν έχουν ούτε την δύναμη ούτε και το μυαλό να επαναστατήσουν, αν τυχόν δεν αναγνωρίσουμε την συνεισφορά τους.

Τρία είναι τα εργαλεία για να υποταχθεί η νέα γενιά στην παλαιότερη. Το χρήμα, η βία και η θρησκεία-πειθώ-προπαγάνδα-ηθική. Και υπάρχουν και άλλα δύο εργαλεία για την υποταγή των νέων, που αφορούν εμάς τους εκπαιδευτικούς.  Η βαθμολογία (το χρήμα στην παιδική του μορφή) και οι απουσίες (η βία στην παιδική της μορφή).

Η θρησκεία-πειθώ-προπαγάνδα-ηθική παραμένει η ίδια ως τεχνική, σε κάθε και για κάθε ηλικία. Και ο χρόνος της δεν τελειώνει ποτέ.

"Το μεν καλόν ορώ και επιδοκιμάζω, πράττω δε το κακόν". Οβίδιος Ρωμαίος ποιητής (43 π.Χ.-17 μ.Χ.)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 28, 2023, 10:14:20 μμ από lemonpies »
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.
https://www.youtube.com/watch?v=9OX_qQODfbg

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2884
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3704 στις: Φεβρουάριος 28, 2023, 09:00:21 μμ »
Πολλοί βλαμμένοι έχετε μαζευτεί εδώ μέσα και το παίζετε ειδήμονες περί πολλών πραγμάτων που δε θα έπρεπε καν να ακουμπάτε. Αρχικά το παίζετε εκπαιδευτικοί και ούτε να μιλάτε δεν ξέρετε. Από επιχειρηματολογία μηδέν. Μόνο να προσβάλετε τον άλλον ξέρετε για να στηρίξετε τη δική σας σαθρή άποψη. Λοιπόν, αφού σας αρέσει να σας βρίζουν , ας το κάνω κι εγώ. Είστε η ντροπή του κλάδου, είστε χειρότεροι από άγρια ζώα. Όχι για εκπαιδευτικοί δεν κάνετε αλλά ούτε για σκουπιδιάριδες( συγγνωμη που υβριζω τους πραγματικούς εργάτες των σκουπιδιών). Κάθεστε και τρώγεστε μεταξύ σας και τα βλέπουν αυτά στις κυβερνήσεις και γελούν. Μιλάτε για τη Θρησκεία και το Θεό άνθρωποι που δεν έχετε την παραμικρή ιδέα τι εστί Θεός, άνθρωποι που δεν έχετε νιώσει καν την παρουσία του ποτέ και αναλώνεστε σε αμπελοφιλοσοφίες. Λοιπόν, όρνεα, γιατί τόσο μυαλό έχετε, σταματήστε να αυνανίζεστε γιατί θα τυφλωθείτε καμιά μέρα και κυρίως θα τυφλώσετε τους κατακαημένους μαθητές που θα τύχουν στο δρόμο σας
Δεν είχα μεταφυσικές εμπειρίες. Πε μας, όμως, τι βίωσες. Ρωτώ από ενδιαφέρον και περιέργεια.

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2884
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3705 στις: Φεβρουάριος 28, 2023, 09:03:23 μμ »
Τι εννοείς ο χρόνος τους τελειώνει;

Έχεις βρει κανένα καλύτερο τρόπο να πείσεις την νέα γενιά να δουλεύει για ξοφλήσει τα λεφτά που δανείστηκαν οι παλαιότερες γενιές;
Έχεις βρει κανένα καλύτερο τρόπο να πείσεις την νέα γενιά να φορολογείται στο νόμισμα των παλαιότερων γενιών, ώστε να πληρώνει την σύνταξη των παλαιοτέρων;

Μην μου αρχίσεις τις ανθρωπιστικές θεωρίες για τους κακόμοιρους τους ηλικιωμένους, αυτά είναι συναισθηματικά επιχειρήματα, δεν εδράζονται στην ψυχρή λογική (της οποίας εμφανίζεσαι ως θιασώτης).
Δε θα θυσιάσω τη νέα γενιά για τη γενιά που φεύγει. Κι ούτε βρυκόλακας θε να γενώ τρεφόμενος απ' το αίμα των νέων. Επομένως η επίκληση που κάνεις να μείνουν οι νέοι αγαπώντας τον τόπο τους και να μη φύγουν για να μας πλερώνουν τις συντάξεις μου 'ναι τελείως αδιάφορη. Άσε που τη βλέπω και δρακουλίστικη.

Αποσυνδεδεμένος Anemos2017

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1727
  • Φύλο: Άντρας
  • Βαθειές οι ρίζες πώς να φύγεις απο τον τόπο σου...
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3706 στις: Φεβρουάριος 28, 2023, 09:13:17 μμ »
@ lemonpies

 Δώσε διαταγή να καταργηθούν οι βαθμοί και οι απουσίες ώστε να απελευθερωθούν οι νέοι από τα καθηγητικά κάτεργα!! Τα υπόλοιπα είναι ανάξια σχολιασμού.
Τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 28, 2023, 09:15:05 μμ από Anemos2017 »
Όλες οι λύσεις είναι φίνες και ωραίες τότε και μόνο όταν είναι εφικτές. Μα σαν δεν έχεις κότσια να τις εφαρμόσεις άσε καλύτερα καθόλου μην τις λες.

Αποσυνδεδεμένος lemonpies

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 477
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3707 στις: Μάρτιος 01, 2023, 08:07:50 πμ »
Δε θα θυσιάσω τη νέα γενιά για τη γενιά που φεύγει. Κι ούτε βρυκόλακας θε να γενώ τρεφόμενος απ' το αίμα των νέων. Επομένως η επίκληση που κάνεις να μείνουν οι νέοι αγαπώντας τον τόπο τους και να μη φύγουν για να μας πλερώνουν τις συντάξεις μου 'ναι τελείως αδιάφορη. Άσε που τη βλέπω και δρακουλίστικη.

Γιατί να μην την θυσιάσεις; Γιατί να μην είναι δρακουλίστικη;
To επιχείρημά σου είναι επιχείρημα με θρησκεία-πειθώ-προπαγάνδα-ηθική .
Εσύ, ένας άνθρωπος της λογικής, χρησιμοποιείς τέτοιες μεθόδους;
Σε όλες τις εποχές και καθεστώτα, οι δουλόφρονες μισθωμένοι λογοκριτές έχουν ένα κοινό: ανήκουν στο κατώτερο και απεχθέστερο στρώμα του κοινωνικού, διανοητικού και ηθικού Λούμπεν Αληταριάτου, μαζί με τους βασανιστές, βιαστές και χαφιέδες. Αξίζουν την περιφρόνησή μας. Με τους παντός χρώματος και καιρού λογοκριτές δεν κάνεις διάλογο. Απλώς τους φτύνεις.
https://www.youtube.com/watch?v=9OX_qQODfbg

dimi94

  • Επισκέπτης
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3708 στις: Μάρτιος 01, 2023, 08:47:55 πμ »
Η αγάπη για τον τόπο μου, είναι αγάπη για την ΠΑΡΤΗ μου. Εδώ ζώ, εδώ θα πεθάνω, και θέλω ο τόπος μου να είναι ασφαλής, ανθρώπινα βιώσιμος και οικονομικά εύρωστος και βεβαίως να με φροντίσει όταν θα γεράσω, και στα πλαίσια αυτής της φροντίδας περιλαμβάνεται και η σύνταξη.

Οι νέες γενιές καταστρέφονται εξαιτίας του ατομικισμού τους και της οικουμενιστικής τους ιδεολογίας. Επίσης οι νέες γενιές, εφόσον μεγαλώνουν, τρέφονται και σπουδάζουν σε ένα τόπο, ΟΦΕΙΛΟΥΝ να ξεπληρώσουν τα λεφτά που ο τόπος ξόδεψε για αυτούς πριν την κοπανήσουν για αλλού.

Οι παλιές γενιές έχουν ήδη ξεπληρώσει αυτά που ο τόπος τους παρείχε ώστε (επειδή) επιτυχώς και με ασφάλεια (κατάφεραν) να ενηλικιωθούν και να σπουδάσουν. Αν αμφιβάλεις για αυτό κάτσε και υπολόγισε τις μέχρι τώρα ασφαλιστικές και φορολογικές τους κρατήσεις. Από αυτές λοιπόν τις κρατήσεις κοίτα να τους αξιολογήσεις (όπως επίσης και με τον τρόπο που ήδη σου έχω υποδείξει, τρολάκι) και όχι με βάση προσόντα από αγορασμένα μεταπτυχιακά στην Κύπρο (τα οποία μοριοδοτεί η ακατανόμαστη).


Οι νέες γενιές καταστρέφονται εξαιτίας του ατομικισμού τους και της οικουμενιστικής τους ιδεολογίας. Επίσης οι νέες γενιές, εφόσον μεγαλώνουν, τρέφονται και σπουδάζουν σε ένα τόπο, ΟΦΕΙΛΟΥΝ να ξεπληρώσουν τα λεφτά που ο τόπος ξόδεψε για αυτούς πριν την κοπανήσουν για αλλού
Εντάξει..δεν υπάρχει σωτηρία..αλλά θα μου πεις διαδίκτυο το λένε, άλλους λέει τρολ ο χρήστης/ρια whatever..και μου αρέσουν οι λεμονόπιτες  γμτ μου.

Αποσυνδεδεμένος spuros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών
« Απάντηση #3709 στις: Μάρτιος 01, 2023, 11:20:11 πμ »
https://www.alfavita.gr/ekpaideysi/409310_symboylos-ekpaideysis-filologon-xaraktirizei-ekpaideytikoys-os-koproskyla

ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΥΒΡΕΟΛΟΓΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΤΡΙΑ!!! ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΠΕΤΑΜΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΗΣ... ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΜΟΡΦΩΣΗΣ!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159541
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 270
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 5
Επισκέπτες: 263
Σύνολο: 268

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.084 δευτερόλεπτα. 38 ερωτήματα.