*

Αποστολέας Θέμα: Ε φάση  (Αναγνώστηκε 43733 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #98 στις: Οκτώβριος 25, 2010, 02:15:35 μμ »
εύχομαι σε όλες τα καλύτερα.Ας είμαστε αισιόδοξες και να δέιτε που κάποια μέρα το όνειρό μας θα γίνει παραγματικότητα.Θα έρθει εκέινη η πολυπόθητη μέρα που θα δούμε και μεις το όνομά μας στη λίστα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε φάση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:28:38 »

Αποσυνδεδεμένος valiam

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #99 στις: Οκτώβριος 25, 2010, 07:42:27 μμ »
Καλημέρα σε όλους στην alfavita και στο esos ανέβηκε το παρακάτω:
Απορρόφηση επιτυχόντων
http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=9855:aporrofisi-epitixonton&Itemid=1796
δείτε κι εσείς μήπως αποκρυπτογραφήσουμε τι εννοούν...


Συναδελφοι προκειτε για υπαλληλους των ΟΤΑ και για νομικα προσωπα δημοσιου δικαιου των Οτα δηλαδη των Δήμων δεν νομιζω να εννοει επιτυχοντες εκπαιδευτικος στον Ασεπ

Αποσυνδεδεμένος Schnittke

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Φύλο: Γυναίκα
  • (αμετ)ανόητη ΠΕ60!
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #100 στις: Οκτώβριος 25, 2010, 11:20:58 μμ »
Καλημέρα σε όλους στην alfavita και στο esos ανέβηκε το παρακάτω:
Απορρόφηση επιτυχόντων
http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=9855:aporrofisi-epitixonton&Itemid=1796
δείτε κι εσείς μήπως αποκρυπτογραφήσουμε τι εννοούν...


Συναδελφοι προκειτε για υπαλληλους των ΟΤΑ και για νομικα προσωπα δημοσιου δικαιου των Οτα δηλαδη των Δήμων δεν νομιζω να εννοει επιτυχοντες εκπαιδευτικος στον Ασεπ

Για τους υπαλλήλους των ΟΤΑ κάνει ειδική αναφορά λέγοντας ότι αντί για το β'εξάμηνο του 2010 θ' απορροφηθούν μέσα στοα' εξάμηνο του 2011 λόγω εκλογών. Άρα τουλάχιστον μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν εννοεί μόνο αυτούς. Αναφέρεται σε τακτικό προσωπικό, και τακτικό προσωπικό είναι και οι εκπαιδευτικοί που προσλαμβάνονται μέσω ΑΣΕΠ. Επίσης ζητά τόσο από Περιφέρειες όσο και από Υπυοργεία να προβούν στις κατάλληλες ενέργειες για την πρόσληψη του προσωπικού αυτού, επομένως εκτός κι αν μου διαφεύγει κάτι νομίζω ότι δεν εννοεί μόνο προσωπικό ν.π.δ.δ. Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί το ΥΠΔΒΜΘ να προσλάβει μόνιμους στη μέση του σχολικού έτους... Θέλω να πιστεύω όμως ότι αφορά και το δικό μας Υπυοργείο και μακάρι να 'ναι έτσι! Εξάλλου εκλογές έρχονται! Εδώ λόγω εκλογών θυμήθηκαν το ενιαίο μισθολόγιο και μας τάζουν εμμέσως πλην σαφώς και αυξήσεις...  :P

Γονιέ, μισθωτέ, ελεύθερε επαγγελματία, αν είναι να με ζηλέψεις για κάτι, μη με ζηλεύεις για τις διακοπές και για το ωράριό μου. Ζήλεψέ με για την αγάπη των παιδιών!

Αποσυνδεδεμένος pandwra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #101 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 12:14:56 μμ »
Καλημέρα σε όλους στην alfavita και στο esos ανέβηκε το παρακάτω:
Απορρόφηση επιτυχόντων
http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=9855:aporrofisi-epitixonton&Itemid=1796
δείτε κι εσείς μήπως αποκρυπτογραφήσουμε τι εννοούν...


Συναδελφοι προκειτε για υπαλληλους των ΟΤΑ και για νομικα προσωπα δημοσιου δικαιου των Οτα δηλαδη των Δήμων δεν νομιζω να εννοει επιτυχοντες εκπαιδευτικος στον Ασεπ

Για τους υπαλλήλους των ΟΤΑ κάνει ειδική αναφορά λέγοντας ότι αντί για το β'εξάμηνο του 2010 θ' απορροφηθούν μέσα στοα' εξάμηνο του 2011 λόγω εκλογών. Άρα τουλάχιστον μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν εννοεί μόνο αυτούς. Αναφέρεται σε τακτικό προσωπικό, και τακτικό προσωπικό είναι και οι εκπαιδευτικοί που προσλαμβάνονται μέσω ΑΣΕΠ. Επίσης ζητά τόσο από Περιφέρειες όσο και από Υπυοργεία να προβούν στις κατάλληλες ενέργειες για την πρόσληψη του προσωπικού αυτού, επομένως εκτός κι αν μου διαφεύγει κάτι νομίζω ότι δεν εννοεί μόνο προσωπικό ν.π.δ.δ. Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί το ΥΠΔΒΜΘ να προσλάβει μόνιμους στη μέση του σχολικού έτους... Θέλω να πιστεύω όμως ότι αφορά και το δικό μας Υπυοργείο και μακάρι να 'ναι έτσι! Εξάλλου εκλογές έρχονται! Εδώ λόγω εκλογών θυμήθηκαν το ενιαίο μισθολόγιο και μας τάζουν εμμέσως πλην σαφώς και αυξήσεις...  :P




Συνάδελγοι εφόσων δε θα γίνει ΑΣΕΠ  τώρα από κάποιον πίνακα πρεπει να γίνουν προσλήψεις την χρονιά που έρχεται.  Θυμηθείτε 24μηνο τέλος 30μηνο τέλος. Από που θα κάνει προσλήψεις? Πρέπει με κάποιον τρόπο να διεκδικήσουμε τη συνεχιση προσλήψεων από τον πίνακα του ΑΣΕΠ.





Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε φάση
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:28:38 »

Αποσυνδεδεμένος karina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #102 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 01:30:02 μμ »
Καλημέρα σε όλους στην alfavita και στο esos ανέβηκε το παρακάτω:
Απορρόφηση επιτυχόντων
http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=9855:aporrofisi-epitixonton&Itemid=1796
δείτε κι εσείς μήπως αποκρυπτογραφήσουμε τι εννοούν...


Συναδελφοι προκειτε για υπαλληλους των ΟΤΑ και για νομικα προσωπα δημοσιου δικαιου των Οτα δηλαδη των Δήμων δεν νομιζω να εννοει επιτυχοντες εκπαιδευτικος στον Ασεπ

Για τους υπαλλήλους των ΟΤΑ κάνει ειδική αναφορά λέγοντας ότι αντί για το β'εξάμηνο του 2010 θ' απορροφηθούν μέσα στοα' εξάμηνο του 2011 λόγω εκλογών. Άρα τουλάχιστον μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν εννοεί μόνο αυτούς. Αναφέρεται σε τακτικό προσωπικό, και τακτικό προσωπικό είναι και οι εκπαιδευτικοί που προσλαμβάνονται μέσω ΑΣΕΠ. Επίσης ζητά τόσο από Περιφέρειες όσο και από Υπυοργεία να προβούν στις κατάλληλες ενέργειες για την πρόσληψη του προσωπικού αυτού, επομένως εκτός κι αν μου διαφεύγει κάτι νομίζω ότι δεν εννοεί μόνο προσωπικό ν.π.δ.δ. Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί το ΥΠΔΒΜΘ να προσλάβει μόνιμους στη μέση του σχολικού έτους... Θέλω να πιστεύω όμως ότι αφορά και το δικό μας Υπυοργείο και μακάρι να 'ναι έτσι! Εξάλλου εκλογές έρχονται! Εδώ λόγω εκλογών θυμήθηκαν το ενιαίο μισθολόγιο και μας τάζουν εμμέσως πλην σαφώς και αυξήσεις...  :P




Συνάδελγοι εφόσων δε θα γίνει ΑΣΕΠ  τώρα από κάποιον πίνακα πρεπει να γίνουν προσλήψεις την χρονιά που έρχεται.  Θυμηθείτε 24μηνο τέλος 30μηνο τέλος. Από που θα κάνει προσλήψεις? Πρέπει με κάποιον τρόπο να διεκδικήσουμε τη συνεχιση προσλήψεων από τον πίνακα του ΑΣΕΠ.





και για τη χρονιά 2011-12 οι προσλήψεις θα γίνουν από τους ισχύοντες πίνακες κ με την ίδια αναλογία..60%από ασεπ κ 40% απο τον ενιαίο..μέχρι δηλ τον επόμενο ασέπ όπου θα βγουν οι επόμενοι πίνακες..το θέμα είναι το πόσες θα κάνουν....
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2010, 01:35:07 μμ από karina »

Αποσυνδεδεμένος karina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #103 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 01:45:33 μμ »
Καλημερα!  :)
Εχω μια απορια...τον Σεπτεμβρη αν δεν μας παρουν φετους τι θεση θα εχουμε..με τι θεση θα ξεκινησουμε??  :-\
Λογικα θα ξαναδωσουμε ασεπ ετσι δεν ειναι??
καλημέρα ρινάκι!από τη στιγμή που δεν θα δώσουμε ΑΣΕΠ φέτος η σειρά μας στους πίνακες εξαρτάται από τον αριθμό των μόνιμων προσλήψεων που θα γίνουν και από τον αριθμό των αιτήσεων των αναπληρωτών..ακόμα κ αν δεν σε καλέσουν που δεν στο εύχομαι σίγουρα θα έχεις καλύτερη σειρά..τώρα το πότε θα γίνει ο νέος ασεπ...λένε για αρχές του 12 αλλά κάτσε να δούμε..τα πάντα ρει :)
Σευχαριστω  :)

Οποτε..το σεπτεμβρη ναι μεν θα βελτιωθει η θεση αν φυγουν οι προσληψεις αλλα...θα χειροτερψει αφου θα κανουν αιτηση ανπλρωσης κ οι κοπελες που τις καλεσαν φετος αναπληρωτριες ετσι δεν ειναι?? αρα θα παμε παλι στο 1000και?
Και στον ασεπ του 2012 θα πρεπει παλι να ξαναδωσουμε?

να χειροτερέψει δεν νομίζω γιατί αυτές που κάλεσαν ήταν ήδη μπροστά μας εκτός από καποιες τρίτεκνες..το θέμα είναι πόσους θα πάρει μόνιμους... αν πάρει  π.χ. πάλι γυρω στους 300 θα κατέβουμε λογικά γύρω στις 300 θέσεις..εντωμεταξύ δεν έχω καταλάβει ακόμα τι γίνεται με την προυπηρεσία..όσο για τον ασέπ έτσι όπως τα έχουν πει από τη στιγμή που κατάργησαν το 24μηνο μου φαίνεται ότι θα δίνουμε και θα ξαναδίνουμε μέχρι να γίνουμε μόνιμες..δεν θα προκυρήσσονται και θέσεις οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν θα ξέρουμε πόσους θα σκοπεύουν να πάρουν!!!!αλλά είπαμε κατσε να δουμε γιατί ζούμε την εποχή της ανατροπής!!! :)


Αφου οι κοπελες που πηραν φετος αναπληρωτριες ειναι πριν απο εμας κ τον σεπτεμβρη θα μπουν στον πινακα πριν απο εμας  ??? γιατι αλλιως αν δεν μπουν πριν απο εμας κι εγω ειμαι παλι στο 100πχ που ειμαι τωρα κ τον σεπτεμβρη τοτε αν κατεβουμε 300 θεσεις οπως τοτε θα ειμαι μεσα στις 300 διοριστεες..!! που δεν γινεται.. :-\   :) μαλλον τα εχω κανει μπαχαλο στο μυαλο μου και γενικα ειναι ενα μπαχαλο...το μονο σιγουρο τελικα μαλλον ειναι οτι τις εετασεις παλι δεν τις γλυτωνουμε!
όταν είπα μπροστά μας εννοούσα πριν από εμάς...εννοείται ότι θα ξαναμπούν πριν από σένα αλλά ποτέ δεν ξέρουμε τον ακριβή αριθμό..σίγουρα όμως θα έχουμε καλύτερη αρχική σειρά από ότι είχαμε φέτος...το διαγωνισμό σίγουρα δεν τον γλιτώνουμε..κρατώ όμως μια επιφύλαξη ότι μπορει και να καθυστερήσει..θα δείξει :)

Αποσυνδεδεμένος ananas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #104 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 03:21:21 μμ »
Έχουν αφήσει ανοιχτό το ενδεχόμενο πότε θα γίνει ΑΣΕΠ..... κάτι μου λέει πως υπάρχει πιθανότητα να ξαναπάρουν το 12 από το ισχύον σύστημα χωρίς βέβαια αυτ'ο να σημαίνει αύξηση των διορισμών από όσων είχαν προβλεφθεί. ενώ μορεί να σημαίνει ακόμα και μείωση του συνολικού αριθμού διορισμών.

Αποσυνδεδεμένος LIAV

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #105 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 04:08:58 μμ »
Καλημέρα σε όλους στην alfavita και στο esos ανέβηκε το παρακάτω:
Απορρόφηση επιτυχόντων
http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=9855:aporrofisi-epitixonton&Itemid=1796
δείτε κι εσείς μήπως αποκρυπτογραφήσουμε τι εννοούν...


Συναδελφοι προκειτε για υπαλληλους των ΟΤΑ και για νομικα προσωπα δημοσιου δικαιου των Οτα δηλαδη των Δήμων δεν νομιζω να εννοει επιτυχοντες εκπαιδευτικος στον Ασεπ

Για τους υπαλλήλους των ΟΤΑ κάνει ειδική αναφορά λέγοντας ότι αντί για το β'εξάμηνο του 2010 θ' απορροφηθούν μέσα στοα' εξάμηνο του 2011 λόγω εκλογών. Άρα τουλάχιστον μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν εννοεί μόνο αυτούς. Αναφέρεται σε τακτικό προσωπικό, και τακτικό προσωπικό είναι και οι εκπαιδευτικοί που προσλαμβάνονται μέσω ΑΣΕΠ. Επίσης ζητά τόσο από Περιφέρειες όσο και από Υπυοργεία να προβούν στις κατάλληλες ενέργειες για την πρόσληψη του προσωπικού αυτού, επομένως εκτός κι αν μου διαφεύγει κάτι νομίζω ότι δεν εννοεί μόνο προσωπικό ν.π.δ.δ. Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί το ΥΠΔΒΜΘ να προσλάβει μόνιμους στη μέση του σχολικού έτους... Θέλω να πιστεύω όμως ότι αφορά και το δικό μας Υπυοργείο και μακάρι να 'ναι έτσι! Εξάλλου εκλογές έρχονται! Εδώ λόγω εκλογών θυμήθηκαν το ενιαίο μισθολόγιο και μας τάζουν εμμέσως πλην σαφώς και αυξήσεις...  :P





Δεν αφορά εκπαιδευτικούς η ανακοίνωση. Πήρα τηλέφωνο στο υπουργείο και το επιβεβαίωσα.

Αποσυνδεδεμένος karina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #106 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 05:37:58 μμ »
Έχουν αφήσει ανοιχτό το ενδεχόμενο πότε θα γίνει ΑΣΕΠ..... κάτι μου λέει πως υπάρχει πιθανότητα να ξαναπάρουν το 12 από το ισχύον σύστημα χωρίς βέβαια αυτ'ο να σημαίνει αύξηση των διορισμών από όσων είχαν προβλεφθεί. ενώ μορεί να σημαίνει ακόμα και μείωση του συνολικού αριθμού διορισμών.
συμμερίζομαι την άποψη σου!κάτι τέτοιο περιμένω κ εγώ να γίνει..

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #107 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 08:27:29 μμ »
κοριτσια τη ενθαρυντικα λογια ειναι αυτα μακαρι να παρει απο τον ιδιο πινακα και το 2011 και 2012 μπας και δουμε ασπρη μερα γιατι εχω δωσει ΑΣΕΠ πεντε φορες τις τεσσερις επιτυχουσα και μολις εφτανε η σειρα μου να με καλεσουν αντε παλι απο την αρχη ΑΣΕΠ εχω σκασει με καλεσαν μια φορα χωρις να αποδεχθω και εκτοτε ειμαι στο περιμενε μια τρελα!!! ???
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος doukissa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #108 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 09:14:00 μμ »
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,
ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ......
ΑΛΛΑ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ.....
ΕΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ 300 ΑΤΟΜΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ,
ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ.....
ΜΙΑ ΔΙΕΞΟΔΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ....
ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΗΧΗΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑΝ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ
ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ......ΣΤΙΣ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.....
ΟΤΑΝ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΔΙΟΡΙΖΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ 1000 ΑΤΟΜΑ,
ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ.....ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ....ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ......

Αποσυνδεδεμένος popaki1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #109 στις: Οκτώβριος 26, 2010, 10:16:33 μμ »
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,
ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ......
ΑΛΛΑ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ.....
ΕΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ 300 ΑΤΟΜΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ,
ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ.....
ΜΙΑ ΔΙΕΞΟΔΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ....
ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΗΧΗΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑΝ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ
ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ......ΣΤΙΣ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.....
ΟΤΑΝ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΔΙΟΡΙΖΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ 1000 ΑΤΟΜΑ,
ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ.....ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ....ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ......
είσαι αστέρι!!!!!! :-*

Αποσυνδεδεμένος BΑΣΙΛΙΚΗ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 24
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #110 στις: Οκτώβριος 27, 2010, 03:03:10 μμ »
Kαλησπέρα σε όλους και όλες. Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Γιατί δεν μπορώ να ανοίξω το αρχείο (Πίνακας ΠΕ 60 μετά τη Δ φάση) που βρίσκεται στον πίνακα με τα νέα αρχεία; Τι πρόβλημα μπορεί να υπάρχει και τι μπορώ να κάνω; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Απ: Ε φάση
« Απάντηση #111 στις: Οκτώβριος 27, 2010, 07:42:00 μμ »
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Καλησπέρα και στους συναδέλφους μου δασκάλους και νηπιαγωγούς, που περιμένουν: Καταβάλλεται προσπάθεια για εξεύρεσης πιστώσεων για γενική αγωγή. Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ. Γίνεται αγώνας για να προλάβουν πριν τις εκλογές. Αν όχι θα πάνε μετά. ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΙΕΖΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159906
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 540
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 459
Σύνολο: 470

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.075 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.