*

Αποστολέας Θέμα: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)  (Αναγνώστηκε 310333 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος helenintza

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κ τωρα?τι θα γινει τωρα????
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #154 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 09:15:37 μμ »
διορθωνω την αναρτηση..ολα ηταν σωστα οπως αποδειχτηκε και δεν υπαρχει καποια παρατυπια..καλημερα..
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 10, 2013, 10:51:15 πμ από helenintza »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:27:06 »

Αποσυνδεδεμένος Black-eyed

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #155 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 09:30:22 μμ »
Αφορμή παίρνω για να πω δυο πραγματάκια. Ο καθενας και εδω, οπως και αλλου, μπαινει και εκφράζει την αποψη του και συχνα επιχειρηματολογει. Εχει το δικαιωμα να υποστηριζει αυτο που πιστευει. Αν υπαρχει δόλος, θα φανει απο την "καλη" του επιχειρηματολογία. Εμεις ως ατομα με μορφωση και κριση πρεπει να εξεταζουμε τα λεγομενα καποιου. Ζουμε στην ιδια χωρα, εχουμε πολλες προλαμβανουσες, πολλες πληροφοριες, πολλα παραδειγματα, φαινομενα,καταστασεις που μας δηλωνουν πως τιποτα δεν ειναι "στέρεο". Δεν θα φορτωσουμε σε κανεναν ευθυνη πως μας "παρέσυρε"....
Προσωπικά τωρα, καποια θεματα που κατα καιρους ανοιχτηκαν ημουν αντιθετος γιατι πιστευα πως μαλλον συγχυση θα φερουν παρα "ηρεμία". Διατυπωσα την αντιθεση μου, ομως  η επιθυμία σας ειναι διαταγή  ;D ;D

οσο αφορα τωρα τις εκλογες και το αποτελεσμα τους, ο λαος εκρινε και ας ελπισουμε πως ολα θα πανε καλά στο τελος. Η ιστορια ειναι απροβλεπτη και ολοι οι προφήτες διαψευστηκαν!

Ευχομαι σε ολους/ολες καλή τύχη και καλή τοποθέτηση.

MARKOS συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες. Ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψη του και τα πιστεύω του και εννοείται ότι δεν προσάπτω δόλο σε κανέναν (πως θα μπορούσα άλλωστε μιας και δεν ξέρω κανέναν προσωπικά). Το μόνο που λέω είναι ότι καλό είναι να κρατάμε μια 'πισινή' σε ότι ακούγεται για να αποφεύγουμε μελλοντικές απογοητεύσεις.



Αποσυνδεδεμένος trikie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 792
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #156 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 09:45:24 μμ »
Και εγώ παιδιά γύρισα από τη Σύρο πριν από λίγο Οι Κυκλάδε ςπήραν 77 άτομα και τα κενά που μας έδωσαν ήταν 104

Αποσυνδεδεμένος greedo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3580
  • Φύλο: Άντρας
  • Han shot first...
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #157 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 09:49:11 μμ »
Και εγώ παιδιά γύρισα από τη Σύρο πριν από λίγο Οι Κυκλάδε ςπήραν 77 άτομα και τα κενά που μας έδωσαν ήταν 104
Tα υπόλοιπα κενά προβλέπεται να καλυφθούν σύντομα;
  

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:27:06 »

Αποσυνδεδεμένος Φινιώ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #158 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:02:42 μμ »
Κοριτσια μην αγχωνεστε , πιστευω οτι θα γινει αμεσα β φαση. στα δωδεκανησα που ειμαι πηραν μονο 5 ενω περσι πηραν καπου 45. Σε πιο νησι να τους πρωτοστειλουν? θα παρουν κι αλλες πιστωσεις, απλα ηθελαν καποιους για να προλαβουν τον αγιασμο.

Συμφωνώ κ το πιστεύω κι εγω παιδια!Για να δούμε....είπαμε κενα υπάρχουν, το θεμα ειναι να στείλουν κ αναπληρωτες!
Σίγουρα θα πάρουν κι άλλο κόσμο αλλα δεν ξέρουμε πότε. Στα Δωδεκάνησα πήραν 5 άτομα πριν το μεγάλο λάθος αλλά μετά τα έκαναν 35, πέρσι είχαν πάρει γύρω στους 60 στην πρώτη φάση

Αποσυνδεδεμένος trikie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 792
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #159 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:09:09 μμ »
Και εγώ παιδιά γύρισα από τη Σύρο πριν από λίγο Οι Κυκλάδε ςπήραν 77 άτομα και τα κενά που μας έδωσαν ήταν 104
Tα υπόλοιπα κενά προβλέπεται να καλυφθούν σύντομα;



Φαντάζομαι ότι θα τα καλύψουν, για παράδειγμα ειπώθηκε το πρωϊ ότι η Σαντορίνη είναι άδεια χρειάζεται κόσμο Δική μου προσωπική εκτίμηση ότι β φάση αναπληρωτών μετά την επίσκεψη της Τρόϊκας

Αποσυνδεδεμένος niki 26

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Οτι αξίζει πρέπει να το κυνηγάς!!
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #160 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:11:34 μμ »
παντως καλα λεμε οτι θα παρουν αλλα συμφωνα με τα λεγομενα τους δεν ειναι αισιοδοξοι:

ΜΠΡΑΤΗΣ: 
Η κατάσταση είναι χειρότερη κι από τις πιο απαισιόδοξες προβλέψεις....
Ήδη βγάζουν εγκυκλίους για την κάλυψη των κενών...καταργούν ολοήμερα....ενισχυτική διδασκαλία....θα αυξήσουν κατά 10%τον αριθμό μαθητών ανά τμήμα....κι άλλα πολλά έπονται.
Τα μέτρα αυτά δείχνουν πως δεν έχουν άλλες πιστώσεις για αναπληρωτές Γενικής πέραν των 2000 και πως δεν θα κάνουν άλλες αποσπάσεις πλην κάποιων σοβαρών προβλημάτων υγείας, όπως είπε ο Υφυπουργός σήμερα...
Δεν μ αρέσει να γράφω δυσάρεστα πράγματα,αλλά δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια...

Αποσυνδεδεμένος valeriaM

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 670
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #161 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:20:46 μμ »
Κι αυτός κάθεται και τους κράζει γραπτώς :-X

Αποσυνδεδεμένος gerly

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Στα όρη, στ'άγρια βουνά...
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #162 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:20:57 μμ »
Τώρα τα μαθαίνει ο Μπράτης; 'Ετσι που τα λέει νομίζεις ότι κρατάει χαρτομαντηλάκι κ σκουπίζει τα δάκρυα του...

Αποσυνδεδεμένος valeriaM

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 670
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #163 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:23:12 μμ »
Τα ήξερε και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα κράταγε..μην πάρει έκταση το θέμα από νωρίς και αναγκαστούν να τα αποσύρουν..μελετημένα και στημένα όλα..και εμείς ακόμα δίνουμε σημασία στα λεγόμενά του..εγώ ντρέπομαι

Αποσυνδεδεμένος gerly

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Στα όρη, στ'άγρια βουνά...
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #164 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:28:01 μμ »
Και βέβαια τα ήξερε. Εμείς δεν ξέρουμε τι θα κάνουμε αύριο αλλά αυτόν τι τον νοιάζει;;; Μνημονιακός μαυραγορίτης, μόνο αυτό μου'ρχεται στο μυαλό...

Αποσυνδεδεμένος mxatzimarkou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 152
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια φορα στα 1000 χρονια γινεται η αγαπη αιωνια!
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #165 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:33:12 μμ »
Κοριτσια μην αγχωνεστε , πιστευω οτι θα γινει αμεσα β φαση. στα δωδεκανησα που ειμαι πηραν μονο 5 ενω περσι πηραν καπου 45. Σε πιο νησι να τους πρωτοστειλουν? θα παρουν κι αλλες πιστωσεις, απλα ηθελαν καποιους για να προλαβουν τον αγιασμο.

Συμφωνώ κ το πιστεύω κι εγω παιδια!Για να δούμε....είπαμε κενα υπάρχουν, το θεμα ειναι να στείλουν κ αναπληρωτες!
Σίγουρα θα πάρουν κι άλλο κόσμο αλλα δεν ξέρουμε πότε. Στα Δωδεκάνησα πήραν 5 άτομα πριν το μεγάλο λάθος αλλά μετά τα έκαναν 35, πέρσι είχαν πάρει γύρω στους 60 στην πρώτη φάση


Φινιω δεν ειδα οτι ειχε τοσο μεγαλη διαφορα στην διορθωση των προσληψεων.  τα καινουρια ονοματα υπαρχουν μονο σε word κοριτσια ή και σε εξελ?

gesthimani

  • Επισκέπτης
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #166 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 10:51:48 μμ »
Τα ήξερε και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα κράταγε..μην πάρει έκταση το θέμα από νωρίς και αναγκαστούν να τα αποσύρουν..μελετημένα και στημένα όλα..και εμείς ακόμα δίνουμε σημασία στα λεγόμενά του..εγώ ντρέπομαι
Στο μεταξύ το παλιό κόλπο για να τα βάζει ο ένας με τον άλλο και εμείς τσιμπάμε: είπε  10.000 αναπληρωτές στο εσπα είναι για ειδική. Δεν ισχύει. Είναι και για ΖΕΠ, ενισχυτική, ειδικότητες εαεπ, σχολικούς ψυχολόγους. Τώρα αναφέρει ότι δεν έχουν άλλες πιστώσεις για γενική, ενώ δεν δίνουν πιστώσεις πουθενά αλλού. Τυχαίο;

Αποσυνδεδεμένος lemonpie

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: Β´ φάση αναπληρωτών(ΠΕ60)
« Απάντηση #167 στις: Σεπτέμβριος 09, 2013, 11:15:44 μμ »
καλησπέρα!είμαι και γω από τις ατυχες της φετινής χρονιας!μετά από 6 χρόνια αναπληρώτρια και τώρα έξω!απογοήτευση...θέλω να ελπίζω στη β φάση αλλά με αυτά που ακούω δύσκολο το βλέπω.αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι τι θα γίνει με τα νηπιαγωγεία που δεν θα ανοίξουν λόγω ελλειψης νηπιαγωγων.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32310
  • Τελευταία: Alex.pe83
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160986
  • Σύνολο θεμάτων: 19226
  • Σε σύνδεση σήμερα: 660
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 499
Σύνολο: 501

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.094 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.